Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ezen lehet változtatni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezen lehet változtatni?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akivel tavaly összejöttünk,deh annyira zárkozott volt és csendes h beszélni is alig beszéltünk..emiatt szakitottunk.Nem rég újra elkeztünk beszélgetni és el mentünk sétálni stb deh mindig azt csinálja,hogy kérdezek valamit és válaszolis rá de vagy annyit,hogy nem tudom vagy valami rövid kis választ.Általában mindig szót értek az emberekkel/van közös témánk, de vele valahyog sosem jön össze ez az egész. Sokan azt mondták,hogy ne foglalkozzak vele..és ha nem is úgy tekintenék rá mint egy "fiúra" hanem csak egy jó barátra akkor is zavarna..szeretnék vele jóba lenni.Szerintetek mit tegyek? Tehetnék ellene valamit h ilyne legyen?
2011. okt. 18. 17:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Hagyd a francba..
2011. okt. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

fú de utálom az ilyen embereket -.-' képtelenség velük bármiről is beszélni...


szerintem is hagyd a fenébe

2011. okt. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat :)
2011. okt. 18. 21:56
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én ilyen fiú voltam, rohadtul zavarban voltam, főleg lányok társaságában. Hiába dúltak bennem az érzések, érzelmek, képtelen voltam szavakban visszaadni - a legtöbb ember nem is tudott velem mit kezdeni, elkerültek. Nekem is volt egy lány, aki valamiért jött utánam, de sajnos elmartam magam mellől. Ez valamiféle mini-autizmus lehet. Irigylem az embert, hogy így kitartasz mellette.


Ma már felnőtt vagyok, van párom, már a nyelvem is megeredt. Amúgy mindenkit érdekel valami, mindenki szeret valamit - azt kell megtalálni., és akkor megnyitod.

2011. nov. 18. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ez nagyon aranyos.Köszönöm(:
2012. márc. 26. 11:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!