Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 18 felett lehet még találni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 felett lehet még találni fogszabályzós csajokat?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon bejönnek. Csak sose találkozok ilyen lánnyal.
2011. okt. 19. 18:18
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
köszike :D
2011. okt. 19. 18:59
 22/29 anonim ***** válasza:
100%
fogorvosnál kerested már őket? :D
2011. nov. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

a legjobb barátnőmnek is van fogszabija, aki 18 éves, és nem szereti különösebben, de neki nem tolódik ki az evés ideje... minden rendben van vele, és semmiben nem gátolja. én is voltam már fogszabályzós sráccal, és nem volt rossz. az egy dolog, hogy tele volt a szám pici sebekkel, de most komolyan, kit érdekel?

egyébként én is szerettem volna fogszabit. szinte könyörögtem a fogorvosomnak, hogy írjon fel állandót, mert nagyon szeretnék, de nem kaptam... :'( csak éjszakait, de már az sem kell... sok sikert!!! :D

2011. nov. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

Egyszerüen meghalok, ha egy fogszabályozós kiscsajt meglátok!!!!!! Ez a gyengém...

28 éves vagyok, de valahogy nem érdekel, ha csak 16! (alatta már gáz lenne) Egyszerűen ez a fétisem

2011. nov. 27. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
én olyat keresek aki mankóval jár és kalóz szeme
2012. febr. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim válasza:
persze :) nekem egyik ismerősömnek 35 évesen volt fogszabályzója ..ez ma már teljesen kortól független..és ha neki volt, biztosan akad a huszonéves korosztályból is olyan lány akinek van :)
2012. febr. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

nekem most lesz 1 éve, h állandó fogszabályzóm van, idén leszek 18

egyébként ahova én járok fogszabályzásra, oda sok 18 év feletti is jár

2012. febr. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
hát nekem volt nemrég szedték le de nem tapasztaltam, hogy emiatt mondjuk jobban kellenék valakinek inkább hátrányként éltem meg pasiügyben :D
2012. febr. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
jesszus, fetisisztával van dolgunk?:Dxddd
2012. márc. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!