Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hölgyek nektek mi a véleményetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ehhh...Norboc kérdése:

Hölgyek nektek mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Hölgyek válaszát várom!!!!! Először is van egy fiú akivel tök jóban vagy (barát) aztán a fiú kezd vmi érzéseket táplálni irántad és neked is egésszé bejön, a fiú kinéz kb. 15-16 évesnek, te 15-16 vagy, de a fiú valójában 13 éves, te elutasítanád csak azért, mert fiatalabb nálad ennyivel?
2011. okt. 20. 18:54
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen. Majd ha már leszálltak a heréi talán kezdek vele. De még akkor sem. Ebben a korban a lányok eleve érettebbek, egy 2 évvel fiatalabb gyerektől meg főleg. Ő még gyerek, a lány meg már kamasz. 22L
2011. okt. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem.
2011. okt. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Jó, de tegyük fel ismered egy ideje és nem olyan, tényleg érettebb, mint a vele egykorúak, te véleményed szerint is, fizikailag meg szellemileg is
2011. okt. 20. 18:58
 4/10 anonim ***** válasza:
Az az csináltasd fel magad egy 13 évessel! :)
2011. okt. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A kérdező a kisfiú...
2011. okt. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én szerintem frankón gerjedek a kissrácokra... :D Már azért a nagyobbakra, olyan 16 körül. De abban van vmi megrontás feeling. Kipróbálnám simán. :D

20L

2011. okt. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Igen, én vagyok a 13 éves fiú xDD és van egy lány aki 2 évvel idősebb, mint én, de nem tudom mit mondana, ha bepróbálkoznék nála ha meg nem sikerülne akor, meg az gáz lene és már nem lenne ugyanolyan a barátságunk.....
2011. okt. 20. 19:11
 8/10 A kérdező kommentje:
és nem akarok bunkó lenni, de kikérem magamnak a kisfiú elnevezést :"D
2011. okt. 20. 19:12
 9/10 anonim válasza:
Én is 13 éves fiú vagyok, bajszom van, pelyhedzik az állam, több rajtam a szőr, mint bármelyik másik osztálytársamon, és a hangom is sokkal mélyebb, ráadásul 170+ cm vagyok. Táncolni járok, ott is azt hitték már középiskolában leszek lassan végzős... De ettől függetlenül szerintem soha nem kezdenék egy két évvel idősebbel, max. egy pár hónappal idősebbel...
2011. okt. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
énis egész korán érő vagyok 177 magas, 60 kiló, de most csak az átlagot kérdeztem, mert volt már vele egy idős barátnőm csak az egy lány én most az átlagra vagyok kiváncsi
2011. okt. 20. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!