Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elegem van már ebből az egész...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elegem van már ebből az egész párkeresésből. Nem kellek én senkinek sem?

Figyelt kérdés
2011. okt. 20. 19:33
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:

21 éves, alacsony, vékony fiú vagyok. Akár élőben, akár neten próbálkozom sosem jön össze senkivel sem. Egyszerűen elegem van, hogy nálam rondább, szemetebb alakoknak is van barátnője, nekem meg nincs senkim.


Így nincs kedvem élni sem már.

2011. okt. 20. 19:36
 2/19 anonim ***** válasza:
Naa, majd megtalálod az igazit, csak nagyon(-nagyon) türelmesnek kell lenni!
2011. okt. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél egy motort és elszáll minden bajod.Élni nincs kedved?Normális vagy?Tény,hogy szar a magány,de az élet túl szép ahhoz,hogy eldobd magadtól.
2011. okt. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
76%
No, azért ne drámázzunk kérem. Az első lecke, hogy ne akarj csajozni. Szard le őket nagy ívben. Éld az életet, bulizz, haverokkal lógj, aztán a többi alakul magától.
2011. okt. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
21 évesen még annyi lehetőséged van!
2011. okt. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Sajnos az alacsony, sovány srácok tényleg nem kellenek senkinek. Eleve ha alacsony vagy, baromi jóképűnek kell lenned, h lehessen valaha bnőd. Üdv a klubban!
2011. okt. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Azért ez az alacsony cucc hülyeség szerintem volt egy haverom akinek nála egy fejjel magasabb csaja(ágyasa) volt :D
2011. okt. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

A válasz írója 65%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 19:52


miért te milyen magas vagy?


én 165cm magas vagyok amúgy, ezzel láthatjátok nincs könnyű dolgom

2011. okt. 20. 20:18
 9/19 anonim ***** válasza:
Én 170 cm vagyok, és még így se kellek senkinek.
2011. okt. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

A válasz írója 65%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 20:20


de te merre felé, hol próbálkoztál már barátnőt szerezni?


én élőben, neten egyaránt toltam, de mindig jönnek, hogy foglalt vagyok, meg bocsi nem ismerkedem, húzz el stb.

2011. okt. 20. 20:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!