Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, lányok nektek a hasonló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kpe kérdése:

Fiúk, lányok nektek a hasonló vagy ellentétes típusú fiúk/lányok jönnek be?

Figyelt kérdés
Én 21 éves srác vagyok,visszafogott típus.Ez alatt értem,hogy nem járok buliba,nem iszok,nem cigizek.Én egy hasonló típusú lányt keresek.Nem tudnám elképzelni magam olyannal,aki pont az ellentétem.Ti milyenek vagytok s milyen típusú partnert képzelnétek el magatoknak.Érdekelne még hogy lehet valamennyi eltérés a partnerben?Nem probléma,ha minimálisan eltér az elvárástól?Nekem a minimális eltérés nem gond.
2011. okt. 22. 08:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Sokszor csak baratsag alakul ki abbol ha nagyon hasonlot keresel..nekem van egy srac akivel meg a zenei stilusunk is egyezik meg tudtalanul az hogy kinek "drukkolunk" az X factorban. es min a ketten csak ot nezzuk meg...de nem hiszem hogy kitudna alakulni belole szerelem...2 evig azthittem hogy ez szerelem de aztan rajottem hgy megtalaltam a lekitarsam benne...mondjuk ha kepes lenne kezdemenyezni akkor....en bele mennek...:| de most van egy srac...nem egy...de o kulonleges akinek tetszem es vele egesz kozel kerultunk egymashoz szuneteken is folyton felkap az olebe es olelget...meg neha letaperol amiert en meg csiklintom:Paztan o meg meg jobban taperol:))es vele jol ki jovok..o az a hangosabb tipus...nem az a menozos...de azert hangosabbacska...es nala meg nem felek hogy ha elmegyek vele akkor siri csendben megyunk egymas mellet.
2011. okt. 22. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Én nem iszok, nem cigizek és nem is bulizok, de ez nem azértr van mert nem szeretek, csak pl a barátaimat nem engedik. Viszont kocsmába nem is akarok menni, nem az a bulizás. Én hasonlót pasit képzelek el magamnak csak az a baj h aki megfelel a feltételeknek, az manapság azt jeleni h atiszoc és egész nap otthon kockul vagy tanul. A kettő között kéne. Aztán a sport nekemnagyon fontos, neki is legyen az, törődjön a testével. És végül legyen tájékozott, tudja h mi milyen fán terem és ne írja azt h múszály:D na kb ennyi:D

17/L

2011. okt. 22. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Elsőre hülye kérdésnek tűnik, de érdekes...

Mindig az osztály (egyik) legcsendesebb embere voltam. A még nálam is visszafogottabb lány tetszett. Persze semmi nem történt.

Aztán össze jöttem egy társaság közpéppontja típusú lánnyal. Ő szedett fel. Majd megismertem és elvettem egy csendes lányt. 10 év után nagyon untam magam mellette. Elváltam.

Találkoztam a régi csendes osztálytársammal és kiderült, hogy nagyon temperamentumos! A lelke régen is az volt, csak nem mutatta ki. Én is ilyen voltam ill. vagyok.

Most ismét egy olyan lánnyal jöttem össze, aki nyüzsög, beszél, örökmozgó.

Az embernek először magát kell megismernie.

2011. okt. 22. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Egyértelműen a hasonlóak.

Képtelen lennék olyan fiúval lenni,aki állandóan bulizik stb.Bízni sem nagyon tudnék benne...

Főleg,hogy az ilyen típus általában pörög én meg szeretem a nyugit...

2011. okt. 22. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

ma 8:14-nek igaza van. A mai világban a nem bulizik, nem iszik, nem cigizik, általában kocka, stréber, nyomorék sajnos.. Ha lenne kivétel, az lenne a tökéletes pasi...

18/l

2011. okt. 22. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Jó olvasni, hogy tökéletes pasi vagyok.
2011. okt. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem főleg az ellentétes típus tetszik. Akivel mostanában randizom azt a típust képviseli, akire korábban azt mondtam, hogy ilyen pasival soha semmit. :D Semmiben nem hasonlít az ízlésünk...mégis jól kijövünk egymással. :)
2011. okt. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

köszi:D

aki meg tökéletes pasi az használja ki és szedjen fel egy normális lányt!:D

2011. okt. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
18 vagyok, rockot (AC/DC, motorhead, tankcsapda) hallgatok, a hajam is hosszabb, az arcszőrzetet sem szoktam borotváni, inni azt szeretek, cigit ritkán, és elég nagy darab vagyok( izom 90% 10% háj) de olyan lányt szeretnék, akit lehet védelmezni, bújós, szóval ellentétet
2012. okt. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

tudom régi kérdés.. :D

én egy nagyon nagyon nagyon lusta lány vagyok, nem bulizok, nem iszok, nem dohányzom, egyetemista vagyok, nem vagyok full hülye, megy az írás-olvasás, de ettől függetlenül bolondos vagyok :D (ja és 19 éves)

Párommal 1 éve ismerkedtem meg, nagy nehezen beadtam a derekamat barátnőméknek, hogy menjünk ki kocsmába ünnepelni.. és ott találkoztam Vele, utána facen beszéltünk elég sokat, majd találkozgattunk.. és szerelmi múltunk egész hasonló volt, meg az hogy bolondosak voltunk. (ő 22 éves)

na mármost én rock-os vagyok, lusta, parázok az emberektől, visszahúzódó, csendes és kinézetre picivel átlag alatt vagyok véleményem szerint.

ő pedig, rapdubstepésegyébbeazonosíthatatlan zenéket hallgat, sportol már 7 éve, testépítő, nagyszájú, beszólós, indulatos, és barátságos amúgy. kinézetre meg 9est adok neki 10es skálán és azért mert 3 centivel alacsonyabb nálam :D most már így felnőtt fejjel, meg munka mellett sokat változott, lenyugodott, de amúgy régen atom bulis volt, el se tudom mondani.. :D

néhány alap dologban megegyezünk, de amúgy rengeteg mindenben ég és föld.. de valahogy mégis imádjuk egymást :)

2015. ápr. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!