Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha a másik fél mondja le a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a másik fél mondja le a randit, mennyivel magától értetődő, hogy akkor ezután ő keres fel és ajánl egy új időpontot?

Figyelt kérdés

Szóval ma találkoztam volna egy lánnyal. Először. Mármint vele. De a találka előtt 3 órával lemondta, mert hogy akadt valami dolga.

Ha ő is szeretne találkozni, akkor keresne, nem? Vagy ez is még az én feladatom lenne?

Mindketten 22 évesek vagyunk.


2011. okt. 24. 18:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Szard le majd keres, ha nem akkor meg egyértelmű.
2011. okt. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jah, hát én is valami ilyesmit gondolok.
2011. okt. 24. 18:09
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is hagyd, foleg ha nem indokolta meg, hogy milyen dolga akadt. Mert az azt jelenti, hogy annyira nem volt fontos a randitok. Ha fontos lenne, akkor minimum azt modta volna, hogy figyu, most kozbejott vmi, de mit szolnal a holnaputanhoz? valami ilyesmi
2011. okt. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

egyetértek az előttem szólókkal, sajnos úgy néz ki ezek alapján, hogy lepattintott, szóval ne keresd, mert csak megalázod magad.

OFF egyébként annyira nem bírom megérteni, hogy ha valaki igent mond a randira, miért nem megy el? vagy ha nem jön be neki az illető, akkor miért nem mond egyből nemet. Persze biztos naiv vagyok...

2011. okt. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Utolsó:

Hát igen, én sem értem.

Sebaj, az élet megy tovább. :) Egy lány volt a sok közül.

2011. okt. 24. 18:32
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem értem miért merült fel benned, hogy neked kéne keresned?

Bizonyára közbejött az ex pasija, vagy talált valaki mást, hiszen arra nem méltatott, hogy közölje mi van. Bárkinek közbe jöhet valami bárkinél, de akkor is egy-két mondatban el lehet mondani, hogy mi a helyzet nem? Én biztos, hogy ezek után megszakítanék vele minden kapcsolatot.

2011. okt. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha én lemondok egy találkát nyilván nagyon sajnálom... (tekintve hogy olyan találkát amire nem szívesen megyek alapból nem szervezek) így egyértelmű hogy én keresem a másik felet ha az előző miattam hiúsult meg.
2011. okt. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!