Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A legjobb módszer arra, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legjobb módszer arra, hogy megszerezzünk egy lányt az, ha semmibe vesszük. De ha folyton semmibe vesszük akkor, hogy jutunk közelebb hozzá?

Figyelt kérdés
Elhivom randizni, utána nem foglalkozom vele. Megmondom, hogy tetszik, de utána nem keresem? Mondtok még ilyeneket?
2011. okt. 24. 21:05
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán vagyok jártas ebben a témában sajnos, de komolyan ez kell hogy megszerezzünk hosszútávra egy nőt ?!
2011. okt. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
48%
Fél évig hajtottam egy csajra, nem sok eredménnyel. Akkor nagy nehezen döntöttem, hogy inkább hagyom a f@szra az egészet. És akkor, mintha csoda történt volna, hirtelen annyira el kezdtem érdekelni, mint addig soha...
2011. okt. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:

Igen. Sajnos. :)


[link]

2011. okt. 24. 21:09
 4/31 anonim ***** válasza:
96%

szerintem ez hülyeség.

én tuti nem foglalkoznék így pasival.

így úgy tűnik mintha nem is lenne tisztában azzal ,hogy mit akar az pedig egyáltalán nem férfias viselkedés.

2011. okt. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
79%

Nem tudom,nálam ez nem jönne be.

Ha nem érzem ,hogy érdeklem a pasit akkor ennyi volt.

Na meg aneki kell udvarolnia...

Szóval alap hogy ő keressen először.

2011. okt. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
94%
Én magam adom, ha ez nem vezet eredményre akkor hagyom a nőt a francba, a trükközés szerintem hosszútávon nem eredmény!
2011. okt. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
96%
Én is teljesen elbizonytalanodnék, és "visszavonulnék", ha egy fiú semmibe venne, nálam ez nem jönne be.
2011. okt. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
mano-s hány barátnőd volt már?
2011. okt. 24. 21:19
 9/31 anonim ***** válasza:
100%
Nem úgy vettem észre, hogy ez "bejön" bárkinek is, hanem hogy talán megszokják, hogy törődik velük egy pasi, és ezt hiányolják, mikor az úgy dönt, inkább hagyja. Női logika, én sem igazán értem. Vagy ha kihívásnak akar tűnni a pasi előtt, de az feladja, lehet, hogy jobban kimutatja utána, hogy van esélye.
2011. okt. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
94%

Lányok válaszával ne foglalkozz. Úgyse tudják megítélni, mivel saját magukról van szó.


Amúgy én is ezen agyalok. Talán a Hot&Cold módszerrel. Nem hagysz neki teljesen békét, hanem valamikor közeledsz hozzá, utána meg nem foglalkozol vele. Ez bizonytalanságot szül, ami az egyik legerősebb vonzalmi kapcsoló.

2011. okt. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!