Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most akar valamit vagy sem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akar valamit vagy sem?

Figyelt kérdés
Osszejottunk aztan elutazott tobb mint 2hetig meg csak egy smst sem kuldott tegnap visszajott rairtam a facebookon o visszairt hogy felhiv ma de se kep se hang ahogy szoktak mondani;Ezek utan szerintem nem sok az eselye hogy nagyon "odalenne"ertem de akkor mondja meg es ne jatszodja a "hujet"nem?Ertelmes valaszokat koszi
2011. okt. 25. 17:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Nehéz ilyenkor leírni, hogy kiről beszélsz? Anyukádról? Apukádról? A tesódról? Pasidról? Nődről?
2011. okt. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
bocsi en 25 lany vagyok;
2011. okt. 25. 17:46
 3/7 A kérdező kommentje:
a "pasimrol"van szo nem tudom mit akar tollem vagy esetleg nem akar!?
2011. okt. 25. 17:47
 4/7 A kérdező kommentje:
HAT ez nagyon ertelmes valasz koszi szepen!
2011. okt. 25. 17:48
 5/7 anonim ***** válasza:

Eddig egy csomó kérdésednél láttam ezt a "kétségbeesést" Ennyire nem jönnek össze a kapcsolataid vagy csak túlparázod?

Mikor jön vissza? Lehet, hogy csak azért nem hív mert nagyon elfoglalt vagy elveszett a mobilja.

2011. okt. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hat teged is ketsegbe ejtene ha a parod arra keritene idot hogy a facebookon baratokat keressen maganak de arra nem kepes hogy nekem ket szot kuldjon;szerintem meg ha fontos valakinek valaki veszi a faradsagot hogy felhivja;KOSZI UTOLSO
2011. okt. 25. 17:53
 7/7 anonim ***** válasza:
Inkább te játszod a hülyét. Nyilvánvalóan nem akar tőled semmit, ezt egyértelműen a tudtodra adta. Ha engem kérdezel, el sem utazott..
2011. okt. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!