Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan deríthetném ki a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan deríthetném ki a srácról tetszem-e neki, ha már egy ideje viszonylag sokat beszélünk?

Figyelt kérdés
Jó lenne vmi olyan ötlet amiből nem jövök ki én se gázul, ha esetleg mégsem, és hogy neki nem lesz egyértelmű h esetleg nekem bejön. :)
2011. okt. 27. 18:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha már egy idelye viszonylag sokat beszéltek akkor valószínű hogy tetszel neki
2011. okt. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Amugy honnan ismered?
2011. okt. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Don Kartács válasza:

Lehet kedvel de te nem érezteted vele pl mindég ő keres msn en vagy ha nem vagy vele szembe megbízható mert azt érezni kellene ha több van kettőtök között mint barátság De meg kérdezheted msn en miért nem voltunk együtt itt meg itt még

2011. okt. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem köll kérdezned töle semmit hogy megtudjad , csak fgyeljed a viselkedését.JÓ JEL HA:

-fegyel mindig mikor beszélsz neki,és még plusz mélyen a szemedbe néz

-TÖbször "ártatlanul" megérint

-vagy ha ir smst, csak simán megkérdezi hogy hogy vagy, vagy nem ismuszáj h az kérdéslegyen ,c sak tudsod h rád gondolt

Dea hogy mindig mindenben itt is van kivétel ,mert ha igy elgondolkozok a saját viselkedésemen, akkor más szemibe ugy tünhetek mint ha tetszene nekem , pedig nem, cska sima barát.

2011. nov. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!