Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Honnan tudjam, hogy akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudjam, hogy akar tőlem valamit vagy nem? Meddig várjak? Kezdeményezhetek?

Figyelt kérdés
21 éves lány vagyok, a neten ismerkedtem meg egy sráccal, ő írt nekem először, aztán 2-3 hét levelezés után, ő kérte, hogy találkozzunk. Már 3 hete találkozgatunk, minden nap beszélünk, sőt már aludtam is nála (nem tudtam máshol, mert lekéstem az utolsó buszom). De nem lép. Se kézfogás, se csók, semmi. Mindig ő kéri, hogy találkozzunk, és mindig jól érezzük magunkat, rengeteget beszélgetünk, sok közös vonásunk van, és szinte teljesen biztos vagyok benne, hogy nem vagyok neki közömbös. Meddig várjak? Kezdeményezzek? Vagy inkább hagyjam az egészet Miért csinálhatja ezt? Ilyennel még nem találkoztam.
2011. okt. 27. 19:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Az oka egyszerű: félénk:) 22F
2011. okt. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%
passz a srác nem 100as az biztos :D (23F)
2011. okt. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Szerintem kezdeményezz.. lehet hogy nincs önbizalma:)
2011. okt. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

ha a pasi akar valami kezdeményezni fog. reméljük:)

reklám:

2011. okt. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
b.ssszus :D
2011. okt. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Gondoltam már én is, hogy kezdeményezzek, de nem akarok tolakodó lenni. Próbáltam célozgatni, nagyon óvatosan, de hárított. Nem akarom elrontani, mert ezt leszámítva nagyon szimpatikus. :/
2011. okt. 27. 19:17
 7/14 anonim ***** válasza:

"Az oka egyszerű: félénk:) 22F"


Szerintem nem félénk a srác:) Hogy a srác nem siet??? 3 hét telt el és volt ott alvás is még, ha normális indok volt. A srác vár. Van esze és vár:) Pedig simán benne lenne kis huncutkodásban, mert minden gyorsan zajlott eddig. A srác direkt vár, hogy ne tűnjön nagy fel rossznak ahogy a kérdező se tudja mikor kezdjen neki:) Szerintem ez játék az idővel vagyis jó fiúskodás és jó lányoskodás, de mindketten szexelnének. Na jó a kérdező még nemXD

2011. okt. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Dehogyisnem, pont emiatt vagyok türelmetlen. :D
2011. okt. 27. 19:23
 9/14 A kérdező kommentje:
Bár már annak is örülnék, ha megfogná a kezem vagy vmi... :/
2011. okt. 27. 19:24
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mindketten álszenteskedtekXD Te nem akarsz k*rvának tűnni. Ő se akar neked esni még, mert megakar húzni és nem elzavarni. Ez kész poénXD
2011. okt. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!