Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az túl ciki, hogyha simán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az túl ciki, hogyha simán lazán s faszán odamegyek a csávóhoz s megcsókolom?

Figyelt kérdés
Hülyülni szoktunk, iskolámba jár, együtt voltunk bulizni. Kisebb jeleket azért észleltem azért is bizgerál a kérdés ha ciki-e. Volt egy olyan dolog, hogy elvette a napszemüvegem, s mondtam neki, hogy héhohá valamit valamiért, s akkor kérdezte, hogy mitkérek.. s hát ezlenne az a dolog
2011. okt. 28. 17:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
51%
Remélem lány vagy.
2011. okt. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Szerintem amíg nem vagy benne teljesen iztos,hogy tetszel,neki,addig ne csókold meg,csak úgy!Képzeld csak el milyen ciki lenne,ha nem viszonozná a csókot,vagy esetleg kitérne előle.Borzasztó kínos szituáció lenne.Inkább hívd el valahova,moziba,vagy egy kávézóba,vagy akárhova,ahol együtt lehettek kettesben és beszélgethettek.Így legalább jobban megismeritek egymást,aztán ha minden passzol jöhet a csók.Szerintem nem jó ötlet elkapkodni,mert lehet,hogy a gyors tempóval elijesztenéd,inkább először bizonyosodj meg róla,hogy kölcsönös a vonzalom és csak utána csókolj!:)

Sok sikert!

21/L

2011. okt. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
ha jófej megteheted de akk mikor nincs ott senki és ha esetleg kiakadna akkor simán letagadhatod ha elmondja másnak
2011. okt. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Persze, hogy lány vagyok, másképp nem jelentene szerintem ekkora dillemát ez a kérdés. Azé a mozis meg ilyesmi dolog nem a mi stilusunk lenne s ha felvetném azthinné kicsit huhu elmentek, de kösziiii :D megfogandó válaszok
2011. okt. 28. 17:33
 5/15 anonim ***** válasza:
76%
Inkább kérd azt, hogy nyaljon ki, az élvezetesebb :)
2011. okt. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Hát akkor hívd olyen helyre,ami megfelel a stílusotoknak.Elmehettek egyszerűen csak sétálni is.

Ha viszont te rögtön a csókkal akarod kezdeni a dolgot,akkor azt valúban olyan helyen tedd,ahol nem lát senki,mondjuk semmiképp ne az iskolában!

2011. okt. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 /Anita_'94/ ***** válasza:
52%

''lazán s faszán'' :D

omg! :D

2011. okt. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Élvezetesebb, halljoda :))

Mnajóó, okosabblettem ejsze :D köszömöööö, ihi :D

2011. okt. 28. 17:40
 9/15 anonim ***** válasza:
Nekem nem ciki... nem az én dolgom :)
2011. okt. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
nekemse egyelőre,szóval döö
2011. okt. 28. 18:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!