Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elso baratno, mit tegyek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elso baratno, mit tegyek, hogy? 16 / F

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnek mar egy baratnot ,van 3 lany aki kedves nekem ,csak nemtudok se kozeledni ,nemtudom mit mondjak neki ,pedig egy kedves ,erzekeny szemelyiseg vagyok a lanyok teren ,egy ojan gentleman fajta vagyok. Lenne egy lany ,nagyon szep ,5 haznyira lakik tollem ,de ha jarnek vele akkor mit szolnanak a haverok? mar volt baratja de en megis felek ,mit fognak szolni ,nem lessz unalmas az hogy mindennap kijon puszi puszi es ennyi? nemtudom ,de nekem az ideal mindig mintha az lenne hogy elvonulunk egy hejre, vagy felmegyunk az allatkertbe megiszunk egy udittot meg ijesmi ,a baj az hogy kibaxottul szegelos vagyok :(

Es meg baratnom se volt :(


Elore is bocsanatot kerek az ekezetek miatt ,angol a billentyuzetem.


2011. okt. 28. 18:56
1 2
 1/18 anonim válasza:

Már gondoltam magamba h megírom h tanúlj meg írni xD .

Hát ha attól félsz h a haverok leszólnának akkor nem kell mindenkinek mindenről tudnia.Ha neked az lenne h állatkert stb. akk beszéld meg vele de sztem nyugodtan,nyomulhacc rá :) .

2011. okt. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Smartguy86 ***** válasza:

Ha még nem volt barátnőd, az azt jelenti, hogy nem is lesz? Nem tudtam, hogy valaki úgy születik, hogy már volt neki :D


Az meg miért érdekel, hogy a haverok mit szólnának? A haverjaiddal jársz, vagy a csajjal? Amúgy sejtem irigykednének.


Szégyellős vagy? Miért? Szégyen ha az ember boldog?


Egyébként mi akadályoz meg benne, hogy beszélgess azokkal a lányokkal? Semmi kötelesség, semmi randi, először csak szimplán beszélgess lányokkal. Hogy megszokd. Ha már megy, akkor hívd el randizni! Most annak mi értelme lenne, hogy ültök csendben... a lényeg: ne legyen tét! Az elején ne. Aztán majd szép fokozatosan.

2011. okt. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Elso :Ertelek ,de ijen temaba nagyon szegyelos vagyok ,es megun engem? Kepzeld el nem is tudok nyalni ,es a tobbiek elott elbaszom? mekkora leeges lenne :(
2011. okt. 28. 19:02
 4/18 anonim ***** válasza:
hogy hogy mit szólnának a haverok? 16-éves vagy nem a haverjaid döntik el hogy te "kivel. mit. mikor."
2011. okt. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Miért csak annyi lenne, hogy puszi puszi?

Kis bátorság kéne ide, ha bejössz a lánynak, nem fog bánni egy kis bénázást (tapasztalatlanságot) sem :)

A barátommal mi még nevetni is szoktunk, ha valami nem úgy jön össze elsőre, nekünk így könnyebb az összecsiszolódás ;)


"Kepzeld el nem is tudok nyalni ,es a tobbiek elott elbaszom? mekkora leeges lenne :("

Azt viszont nem igazán értem... Miért akarnál a többiek előtt nyalni? Valami szexelőadást tervezel? :D

2011. okt. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 Smartguy86 ***** válasza:
Te mások előtt akarod nyalni a csajt???? :DDDD Hülye vagy?
2011. okt. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
igen ,sajnos nagyon erdekel engem mas ,de most komonyan, az hogy nyaljak le valakit 100% megtudom valosittani, de hogy azutan mi lessz ,az aggaszt engem ... az utani nap mit csinalok ? ...stb :(
2011. okt. 28. 19:08
 8/18 anonim válasza:
Első vagyok hát azért most jó nem tudsz nyalni de mingyárt az első olyan találkozásnál már avval kezded?Sztem kezd avval h közeledsz sokat beszélsz vele,csókold meg haggyad h ős is élvezze ültesd bele az öledbe és ha neki már volt pasija akkor biztos tudja majd a dolgot h szépen mélyen üljön oda. xD remélem érted :)
2011. okt. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
nem nem ,a csajt nem masok elott ,de volt mar pelda hogy lenyalhattam volna ,csak ott voltak masok is 1-2 meterre ,es hat nemvolt ver a pucamba :(
2011. okt. 28. 19:09
 10/18 anonim válasza:

megin első


mi az h azutáni napok?első nap megcsókolod rá mittomén 2 hétre(mondjuk én sztem 2 hétre rá nem hagynám ha csak annyira nem ismerném már az illetőt)akk kinyalod azt majd utána szépen lassan eljuttok továb is :) ne parázz ha izgulsz akkor nem fog menni nyugi

2011. okt. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!