Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti hisztek az igaziban, az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hisztek az igaziban, az igaz szerelemben, hogy találtok valakit, aki mellett boldogan leélitek az életetek?

Figyelt kérdés

Mert szerintem hülyeség... Csak az elkeseredettek biztatására találták ki. Nekem se volt még komoly kapcsolatom, csak pár egy-két hetes futó dolog... Jó lenne, ha ilyen tényleg létezne, de szerintem csak az emberen múlik minden...

Szerintetek? Van? Nincs? Kort és nemet is légyszi... :) Én 16/f


2011. okt. 31. 23:20
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Én hiszek benne.... de félek, nem találom meg. 15/L
2011. okt. 31. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
én is hiszek benne:) elfog jönni csak várni kell:D
2011. okt. 31. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
73%

16 éves létedre aztán k*rvára osztod itt az észt egy olyan kérdésben amiről fingod sincs. Van ilyen, de nehéz megtalálni.

24/F

2011. okt. 31. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Nem. Mindenki vetít és elvárásokat támaszt a másik felé. Aki meg képes rá, h ne így tegyen, az meg már nem fogja a másik felét keresni (=teljes ember). 22/L
2011. okt. 31. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

16 évesen nem lehet véleményem? Szerintem én nem ilyen hangnemben írtam, de egészségedre, ha neked ez jobban fekszik.


Szeretném, ha lenne, de ha van is, hogy találod meg több millió lány közül, ha nem csak hazai viszonylatokban gondolkodunk?

2011. okt. 31. 23:29
 6/24 anonim ***** válasza:
0%

Ilyen csak a mesékben van!! :(

Sajnos már kinőttem a gyermekkort,és rádöbbentem a kegyetlen valóságra,hogy egy kocka vagyok és 2 út közt választhatok vagy egy ronda bigmalac,vagy életem végéig magányos kocka maradok!

-A 2.at választom!!!!!!!!!!

Sajnos el kell,hogy vegyem a kedved NEM LÉTEZIK !!

2011. okt. 31. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 .:Laci:. ***** válasza:

szerintem van, én hiszek benne. ha az előző generációknak sikerült, nekünk is fog!


én jelenleg egy 9 hónapos kapcsolatban vagyok benne, mind a ketten úgy érezzük, hogy megvan akit kerestünk, lassan összeköltözés meg miegymás aztán majd meglátjuk :) sok mindenen keresztül mentünk már, sok fájdalmat okoztunk a másiknak ez a röpke 9 hónap alatt, de sztem a nehezén túl vagyunk, még egy kis feldolgozásra szorul pár dolog, de innentől csak jobb lehet :) 20F

2011. okt. 31. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

"Nekem se volt még komoly kapcsolatom"

- pedig máár 16 is elmúltál! Naháát!

2011. okt. 31. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

Ha majd szerelmes leszel, hiszel te is a tündérmesékben ... lol


22/L

(amúgy az hülyeség ,hogy örökké tartó szerelemben élem le az életem ,de örökké tartó szeretetben már nem is olyan reménytelen az ügy.)

2011. okt. 31. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 .:Laci:. ***** válasza:

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.

# 6/7 ma 23:29


nem mindig csak a kinézet számít, szerintem sokkal fontosabb a belső mint a külső, ha nem így lenne azt érezné mindenki amit te, mindig csak a hibát látná mindenben és sosem lenne boldog...


hidd el, hogy létezik ilyen, csak ki kell várni és keresni kell, még ha kocka is vagy megtalálhatod azt a lányt aki neked kell, megjegyezném én is kocka voltam, suli után be a gép elé és estig ott ültem, először csak azért mert jól esett, aztán megismertem ott egy lányt, sokat beszélgettünk, csak egymás hangját hallottuk meg a képek facebookon és ennyi, aztán egyszer találkoztunk és azóta is együtt vagyunk, 100 km van köztünk de kitartunk egymás mellett mindenben, hamarosan összeköltözés, eljegyzés már volt, nyáron egy kis együtt élés is és igen is létezik ilyen csak keresni kell! mióta világ a világ mindig vagy egy szabály, semmi se hullik csak úgy az öledbe ha nem teszel érte semmit és nincs piszok nagy mázlid mint pl a lottó 5össel, ha megvan csak rajtad áll mit kezdesz a lehetőségeiddel...te döntésed nem a te sorsod.


20F

2011. okt. 31. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!