Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Létezik olyan pasi aki rendes,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan pasi aki rendes, kedves, és jóképű?

Figyelt kérdés

2011. nov. 1. 16:13
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
76%
Ilyenkor azt mondják : Igen létezik ,csak besoroljátok őket a barát,haver kategóriába!
2011. nov. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:

Igen létezik, itt volnék:)

21/F

2011. nov. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
43%
Aha. De ők mind homoszexuálisok.
2011. nov. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
100%
Had mutatkozzak be...
2011. nov. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
100%

Szia, létezek :)

Viccet félretéve :P léteznek, csaképp nem a diszkókban vagy hasonló helyeken szokás velük összefutni :)

2011. nov. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim válasza:

Szia!


én normálisnak érzem magamat, ezt bizonyítja egy 8 éves kapcsolat aminek sajnos már vége, de most sem az az első, hogy kiéljem magam. A külsőm viszont nem ezt sugallja...

de ez attól is függ TE milyen vagy! Ahogy viselkedsz amilyen a kisugárzásod, úgy közelítenek majd hozzád a fiúk.

Meg ha nem vagy bombázó....mert akkor sajnos nem a belső értékeidet helyezik majd előtérbe...:P


25\F

2011. nov. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 A kérdező kommentje:
küldjetek képeket magatokról!! :))
2011. nov. 1. 16:21
 8/43 anonim ***** válasza:

Eddig nem találtam...:/ :D

Eddig ezek voltak:

1. jóképű, de tahó

2. jóképű, rendes, kedves, de nem normális, képtelen kapcsolatra

3. jóképű, legbelül rendes, kedves, de tahón viselkedik, és szintén nem komplett

4. csúnya, de kedvesnek és normálisnak tűnt először, de kiderült, hogy egy undorító tahó (ez a legrosszabb variáció... hamár vki akkora tahó, hogy nincsenek rá szavak, legalább annyi lenne benne h jóképű...:D)


Remélem, hogy létezik olyan, amilyet írtál, mindenesetre én még egy olyannal sem találkoztam, akinél stimmelt külső és belső is egyaránt.

2011. nov. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
Küldök, ha elárulod, hogy honnan írsz:P
2011. nov. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
16:22, mi neked a nem normális?
2011. nov. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!