Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miről beszélgessek vele, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miről beszélgessek vele, mit hogyan csináljak?

Figyelt kérdés

Na szóval biztos forrásból tudom hogy egy lány a suliban belém van esve teljesen és én is szerelmes vagyok belé. Facebookon rengeteget beszélgettünk idáig.Élőben még egyenlőre a hülyeségem miatt csak köszöntem neki,tehát amikor szembe mentünk akkor köszöntem neki majd ő is vissza. Na szval mostmár megkéne ölelnem,puszilnom,csak vmiért nagyon izgulok hogy mi lesz,hogy lesz és nincs nagyon önbizalmam odamenni megölelni,beszélgetni. Mit csináljak? Ha odamegyek akkor miről beszélgessünk?

Mindketten 13évesek vagyunk.

Kérlek segítsetek!


2011. nov. 1. 19:57
 1/7 anonim válasza:
Legyél bátor !Menj és szólítsd meg, hogy szeretnél elbeszélgetni vele. A beszéd téma magától jön ne gondolkozz rajta. Akár még meg is hívhatod egy üdítőre :D Hajrá :) ^_^
2011. nov. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi,de nemtudom mi legyen a téma.:s ha jön a kínos csend akkor mi legyen a téma ? :/
2011. nov. 1. 20:07
 3/7 anonim válasza:
ölelés,puszi???!!! smárold le!!!!
2011. nov. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
beszélgessetek egymásról ismerjétek meg egymást és a hozzátartozóitokat
2011. nov. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A fakkbukkon sokat beszélgettek, de élöben már csak a köszönés megy..? Ez azért elég röhejes helyzet....

Amúgy meg csak 13 évesek vagytok.. még azt se tudjátok mi az a szerelem... Majd elmúlik :)

2011. nov. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

-Szia

-Szia

-Hogy vagy?

-Jól.

-Milyen órád volt?

-Nyelvtan...

-Azt nem szeretem. Mondjuk elég jó vagyok benne.

-Én szeretem. Szintén jó vagyok benne :)

-Az jó. Én csak a rajzot kedvelem.

-Hehehe. Az nem is igazi tantárgy...

-Dehogynem. :) Sk tehetség kell hozzá! :P

-Hahaha.


Aztán így tovább... Gyorsan témát válthatsz, mesélhetsz neki, hogy mi történt veled.

Vagy pl. megkínálhatod gumicukorral (vagy bármi mással) és akkor el is indul a megismerés:


-Kérsz gumicukrot?

-Aha, persze! Köszi!

-Te is szereted?

-Ja, ki nem? :)

-Én is nagyon. Meg úgy összességében az édességeket.

-Én is.

-Mondjuk a négercsókot utálom.

-Komolyan? Én imádom!

-Ízlések és pofonok... :) A csokit szereted?

-Nana :D

-Mint mindenki más a világon... És melyik: Milka vagy boci?

-Milka

-A bocit nem szereted?

-Közömbösen érzek iránta :)

-Én mindkettőt szeretem, de nálam is a Milka a nyerő. És szereted a normális kajákat is, vagy csak az édességeket? x)

-Naná, hogy szeretem :D Imádok enni!

-És mi a kedvenc kajád?

-...


És így tovább. Ilyen hihetetlenül egyszerű dolgokról beszélgessetek. Ki mit szeret, kinek milyen napja volt, hol vette a cuccait. Majd karácsonytájt: Szereti-e a karácsonyt, mit kapott tavaly, idén mit kér...

Rengeteg mindenről lehet beszélgetni.

A lényeg, hogy ne gondolkozz sokat azon, hogy mit mondj! Hülyeséget is mondhatsz, senkit sem érdekel! :)



És szerintem ne öleld meg egyből. Beszélgessetek, legyetek együtt egy kicsit. Majd utána fogd meg a kezét, akkor már meg is ölelheted. Esetleg puszi. Majd jön magától, érezni fogod.



Sok sikert ;)

2011. nov. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!:)
2011. nov. 1. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!