Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Bejelöljem, vagy ne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejelöljem, vagy ne?

Figyelt kérdés

Hazafele a vonaton egy ismeretlen csajjal tök jót beszélgettem. Szép is meg okos is, szóval olyan tipikus barátnő alkat. Kiderült, hogy egy vonattal szoktunk járni.

Szerintetek tolakodásnak veszi, ha bejelölöm facebookon? Vagy ha szimpatikus voltam neki, nem lesz gond?

Csak nem akarom elijeszteni. Hátha még összefutok vele, ami sanszos, ha már egy vonattal járunk 2 hetente.


2011. nov. 1. 23:47
 1/8 anonim ***** válasza:
jelöld be ne légy b*zi
2011. nov. 1. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
47%
Basszus ne a facebook-on jelölgesd meg bökdösd meg mittudomén mit... Simán beszélgess vele amennyit csak tudsz a vonaton és aztán kérd el a számát vagy valami. ui: am jelöld nyugodtan.
2011. nov. 1. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ne szórakozz, bökd meg de úgy hogy csak na!
2011. nov. 1. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
a farkaddal bökd meg..
2011. nov. 1. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
atyám ez nem tolakodás bejelölöd facen mert ismered szevasz.
2011. nov. 2. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ne a fasbukon jelöld, hanem nyomsz valami dumát, hogy tetszik, elkéred a számát, és meghívod egy sörre vagy kűvára, aztűn szevasz megy a buli
2011. nov. 2. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Normálisvagy? ***** válasza:

A bejelölést nem fogja tolakodásnak venni, jót beszélgetettek, egy vonattal utaztok...

Legközelebb, ha látod a vonaton, akkor hívd el valahova!

2011. nov. 2. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ezzz nem igaz, hogy a velem egykorúak ilyen szinten függnek a facebook-tól.... én a személyszerint a facebookot lesz@rom. ha vki bejelöl, visszajelölöm; de én nem fogk elkezdeni ismerkedni face-en:D hát jelöld be, legalább ha meg akarod hívni randira és még nincs meg a száma, akkor tudsz beszálni vele chat-en, ennyi értelme van. (csak még érdekesség képpen erről a jelölgetésről: nyáron a ***** - napokon ráindultam egy csajra, lekoptatott, majd másnap reggel rögtön jön a facebook értesítés, hogy bejelölt ismerősnek, szóval így túlságosan függnek egyesek ettől az egésztől)
2011. nov. 2. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!