Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy csaj és nem értem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy csaj és nem értem hogy mit akar. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
egy napot járt velem és másnap felhívta a volt barátja hogy szereti meg minden... és a csaj egyből dobott de nem ment vissza a régi barátjához azt mondta hogy pár napig gondolkodik hogy mi legyen és azt még azt is mondta hogy szeretett azon az egy napon de már nem ilyen létezik segítsetek lécci köszi!
2011. nov. 5. 08:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Olyan nincs, hogy valakit egy napig szeretek, aztán már nem. Elég határozatlan egy csaj lehet, aki még mindig az ex pasijába szerelmes, és az füttyentett egyet, vissza is rohant. Hagyd a fenébe a csajt sztem. Amúgy ebből a viselkedésből azt szűröm le, hogy nem lehettek többek 16-nál. Éretlen még érzelmileg, nem tudja mit akar.


Szóval ne higgy neki, csak azért mondta, mert gyáva volt megmondani az igazat, hogy igazából csak pótléknak kellettél. ( Bocsi az őszinteségért )

2011. nov. 5. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

sztem tényleg el akarta felejteni az exét, és azért volt veled. ha simán féltékennyé akarta volna tenni, akkor rögtön visszament volna hozzád. de sajnos még mindig érez valamit iránta. ami nálam kizáró ok. kinek kéne egy olyan barát/bnő, aki velem jön ágyba és az exére gondol? menjen aztán tegyen rendet a kis fejecskéjében és ne játszadozzon (még ha nem is tudatosan) másokkal. és igaza van az előttem szólónak: olyan nincs, hogy valakit egy napig szeretek.

eléggé bizonytalan csaj lehet, egy fiatal kis csajszi, aki azt sem tudja, mi az a szerelem. sztem keress egy érettebbet.

2011. nov. 5. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
maximum felzavart és nem tud dönteni vagy tul hamar lépett tul a kapcsolatán probálj közel kerülni nevetessd meg vagy valami
2011. nov. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat most jelenleg az a helyzet hogy odamentem hozzá a volt barátjával és megmondtam neki hogy válasszon a csaj mondta hogy érez iránta valamit amiért mindig meg kell bocsátania neki de viszont bunkó köcsög a gyerek nekem azt mondta hogy szeret mer én normális vagyok vele de nem tud dönteni
2011. nov. 6. 07:47
 5/5 A kérdező kommentje:
igaza volt mindenkinek ott hagytam az egészet a csaj visszament az exéhez azt kész
2011. nov. 6. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!