Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok! Van csók az első randin?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Chrisstian_ kérdése:

Csajok! Van csók az első randin?

Figyelt kérdés

Már egy ideje nem randiztam, mert nem annyira boldog, de igen hosszú párkapcsolatban éltem! :D

Jövőhéten találkozom vkivel, de nem tudom mi a szokás mostanában?


2011. nov. 5. 20:01
 1/10 anonim ***** válasza:
Attól függ hogy alakul hogy vannak a dolgok a randi folyamán, meg esetleg még az is közbejátszhat hogy mióta ismered a másik személyt.
2011. nov. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%

Engem sosem érdekelt, mi a szokás... Akkor csókolok meg egy fiút, ha már szerelmes vagyok belé, és úgy érzem, ő is hasonlóan érez irántam. És a csóktól kezdve úgy veszem, hogy párkapcsolat kezdődött közöttünk.

Ilyesmiben ne azt nézd, mi a "divat", hanem hogy Neked milyen elveid vannak.

20/L

2011. nov. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
az a "szokás" úgy értendő, h van-e vmi elvárás manapság ilyen tekintetben :D
2011. nov. 5. 20:15
 4/10 A kérdező kommentje:
bár mondjuk ez a szerelem dolog kicsit durva nekem, de lehet Neked van igazad
2011. nov. 5. 20:18
 5/10 anonim ***** válasza:

Nekem "bejött", 4 éve vagyok azzal a fiúval, aki egy hónapig "küzdött" a csókomért, nemrég összeköltöztünk, és mindig is közös jövőt terveztünk... Én nem tudok máshogy elképzelni egy kapcsolatot, de ezért is mondtam, hogy ez igazából Tőled függ, hogy Neked mihez milyen érzelmek kellenek.

Van aki első randin ágyba is bújik a fiúval, aztán vagy lesz valami, vagy nem.

Szerintem manapság ez nagyon változó, több barátnőm hasonló felfogású, mint én, de sokak egy buli alkalmával is belemennek bármibe.

2011. nov. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
sztem illene 20L
2011. nov. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem jó úgy összejönni valakivel úgy, hogy első találkozáskor azt nézed már hogy milyen lesz járni vele.. először találkozgatások, baráti beszélgetések (itt kiderül illik-e hozzád) aztán ha elkezdesz beleszeretni, akkor ösztönösen a szájához egyre közelebb kapja az üdvözlő/elköszönő puszit. Aki az első randin smárol, az a kapcsolat nagy valószínűséggel a szexen alapul csak. A mély kapcsolatok idővel alakulnak ki, és idő kell ahhoz is hogy megfelelő partnert találjunk szóval szerintem ez egy sokkal hosszabb folyamat. Másrészt izgalmasabb is:) Persze ha tetszik akkor ösztönösen mindenki küld apró jeleket a másik felé, amiből kiderül hogy van-e folytatás.
2011. nov. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Az első sorban egyel több úgy van:S Am 21 F

Előző voltam

2011. nov. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Itt szó sincs az elvekről. Arról van szó, hogy te éppen hogy érzed. Ha jól érzitek magatokat és szimpatizáltok egymással és még a helyzet is úgy alakul, akkor miért ne? Egy csók miatt senki nem fog elitélni.
2011. nov. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
En szemely szerint addig nem csokolok meg senkit es nem is hagyom, hogy megcsokoljon valaki amig nem erzek valamit iranta nem, hogy maradi lennek, de nincs gusztusom hozza!!!!!!!
2011. nov. 6. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!