Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ismeritek a srácot, aki a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismeritek a srácot, aki a Nagy Feró mögött ül az X Faktorban? (11. 05. -én) :D

Figyelt kérdés
ha igen küldjetek adatlapot. :D
2011. nov. 5. 21:43
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
hát jó akkor ne hidd el pedig tényleg jobban nézek ki nála sőt a 76%-osnál is
2011. nov. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:

Most visszanéztem, nem értem, ilyen gyereket milliót találsz az utcán, mi olyan nagy szám benne? Még csak nem is igazán jóképű...

És ha tudnád ki az mit kezdenél? Zaklatnád mint egy idióta ismeretlenül? Tuti hülyének nézne csak.

2011. nov. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
Egy képet linkeljetek már be ide:D Én így látatlanba azt mondom, hogy messze jobban nézek ki, mint Ő...:)
2011. nov. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:

22.59

lehet, hogy az utcán találnék csomó ilyet, de ismeretlen embereket nem szólítok le. a másik meg, hogy nem zaklatnám, max. írnék neki egy levelet, de ez már nem rád tartozik. nem értem mit kell kötekedni. :)


[link]

2011. nov. 5. 23:08
 15/28 anonim ***** válasza:
Ez jóképű??? Ha feleannyira nézne ki jól mint én, örülhetne...
2011. nov. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
Sima átlagos a srác. Nem mondom, hogy hú mennyivel jobban nézek ki, de legalább nézek úgy ki, mint Ő:)
2011. nov. 5. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
Ez a tipikus menőgyerek a kiscsajok közt, elég gáz... De a csajok gázabbak akik egy kép vagy videó után ismerkednének valakivel.
2011. nov. 5. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:
most miért gáz mond már meg? az persze nem lenne gáz, ha egy srác akarna egy csajjal ismerkedni ismeretlenül, ugye? na meg ez az ismerkedés lényege, hogy ismeretlenekkel megismerkedünk, és először a külső alapján választunk. amúgy meg igen is jól néz ki, nem értem miért kell leszólni. ha egy kopasz kigyúrt lenne, akkor azért szólnátok le úgyhogy tök mind1.
2011. nov. 5. 23:43
 19/28 anonim ***** válasza:
A kopasz kigyúrt kategóriába tartozók nálam jelentkezhetnek :D Vagy ha csak kicsit is férfiasabbak mint a képen lévő srác. :) Tényleg cuki meg minden de nem férfi...
2011. nov. 5. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
Azért gáz mert értelmes ember nem szokott tök idegeneknek irkálni akik megtetszenek neki a tévében. Szoktam vállalni statisztaszerepeket, de ha valaki azért akarna megismerni mert látott a tévében és megtetszettem neki hát körberöhögném. Ez a f*szbúkos ismerkedés egyébként is nevetséges. Az életben nem sikerül összeszedned senkit?
2011. nov. 6. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!