Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jó dolog az ha erőszakos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó dolog az ha erőszakos vagyok egy lánnyal és teperek érte ezerrel akkor is, ha ő folyton azt mondja, hogy legyünk csak barátok?

Figyelt kérdés
Addig mászok rá, még nem lesz belőle valami. Egyszer csak megenyhül. Addig teperek még bele nem fárad a barátozásba és pasiként nem fog rám tekinteni. azért mondom ezt mert volt haverom, egy lánynál mindig ezt a barátozás dumát kapta, aztán ráerőszakolta magát a lányra és össze is jöttek. Akkor ilyen erővel én is tutira összejövök a csajjal, pedig már vagy 20 szor mondta ezt a barátozás ostoba dumát. De egyszer csak megtörik. Muszáj lesz. Igazam van? Persze, hogy az van!!
2011. nov. 9. 11:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Te hülye vagy?

A csajok utálják a nyomulós fiúkat szard le és lehet akkor érdekelni fogod és akkor hajrá!

2011. nov. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Utálják a nyomulós fiúkat? A csapból is az folyik, hogy nyomulósnak, szemétnek stb kell lenned, hogy legyen csajod. Akkor ki ferdít?
2011. nov. 9. 11:26
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy te, édes fiam, nem nyomulós vagy szemét vagy, hanem hülye. Mondjuk a háromból mindegyik egyformán taszító.
2011. nov. 9. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
100%
Jézusom ... milyen csapból ? :D a nők nem a nyomulós eröszakos fiúkat szeretik hanem a gyengéd, KITARTÓ és romantikus dolgokra gerjednek. próbáld ki . ;)
2011. nov. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Mégis az ilyen fiúkat szeretitek akik addig nyomulnak még be nem adjátok a derekatokat. Akkor meg minek írtok ide ellentétes véleményeket? Mindenhol azt tapasztalom, hogy nyomulni kell, attól lesz valaki jóóóóó egy lánynál.
2011. nov. 9. 11:31
 6/11 A kérdező kommentje:
Gyengéd, kitartó, romantikus. Az lehet, hogy van ilyen lány, de nem lehet megtalálni. A gyengéd és romantikus pasik nagy százalékának nincs is csaja. Én ezt tapasztalom. Csak a szemeteknek.
2011. nov. 9. 11:32
 7/11 anonim válasza:
88%
csak próbáld meg és meglátjuk kinek van igaza :)
2011. nov. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem fogja tudni kipróbálni, mert a gyengédség és a romantika legalább annyi fényévre van tőle, mint az intelligencia.
2011. nov. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Ahamm, aztán ha meg majd emiatt kénytelen lesz bunkó módon elküldeni a fészkes fenébe, akkor ő lesz a hülye p*csa, mi? Nincs kínosabb, mint egy olyan pasi, aki nem ért a szép szóból.

Bimbózó hamvas naív virágszál koromban egyébként valóban elkövettem azt a hibát, hogy elmentem egy ilyennel randizni "adjunk neki is esélyt" jelszóval. Hát nagy hiba volt, természetesen nem lett vonzóbb a randi (=ülünk egymással szemben valami lötty fölött és hülyeségeket beszélünk) után sem, viszont még kínosabb volt utána visszautasítani.

Kell ez neked? Nyomulj olyan lányra, akinek bejössz.

Mit szólnál, ha rád nyomulna egy olyan nő, aki nagyon nem tetszik neked??? Esetleg egy PASI??? Vagy mit szólnál, ha valaki mindenáron meg akarna etetni egy olyan kajával, amit nem szeretsz??? Mondván, hogy "egyszer csak megenyhülsz"???

2011. nov. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Én benne lennék... Pasi ne nyomuljon rám, de lány nyomulhat ha nem egy torzomborz. Ha az akkor elverem...
2011. nov. 9. 12:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!