Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy fiú aki tetszik. De...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú aki tetszik. De nem beszéltünk még. Hogy keltsem fel a figyelmét?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akit lassan egy éve nézegetek. :D Bejelöltem fb-n is. Hamarosan megint lesz kori, ahova mind a ketten járunk rendszeresen... kb. 2-2,5 év van közöttünk.Beszélni még nem beszéltünk sajnos. :/ Nem tudom, mivel kelthetném fel az érdeklődését? (odamenni/írni neki nem szeretnék!)

lécci, segítsetek. :/


2011. nov. 9. 16:07
 1/7 anonim ***** válasza:
foss a nyakába azt biztos észreveszi!
2011. nov. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mutogass neki
2011. nov. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Pedig csak az segít ha te kezdeményezel...ha nincs meg a közös szemkontaktus akkor soha nem fogja megtudni hogy bejön neked..(hacsak nem írsz rá) :) beszélgess vele! Jobb azt megbánni hogy megtetted mint azthogy nem! hidd el nekem!
2011. nov. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

tényleg igazán köszönöm az "értelmes" válaszokat, kiv. utolsó!

annyira jó, hogy itt alig akad értelmes ember...

2011. nov. 9. 20:57
 5/7 anonim ***** válasza:
Ivett? :)
2011. nov. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ivett? :O
2011. nov. 14. 18:29
 7/7 anonim válasza:
huzz fel valami szexi ruhát cicanadrág alá tangát,vagy miniszoknya attol tuti álni fog a farka!ha igyse akkor ebbe a szexi ruciba dörgölözz hozzá!!
2011. dec. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!