Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A nőknek miért akadály a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek miért akadály a távkapcsolat? Mi bajuk van ezzel?

Figyelt kérdés
Például Pécs-Debrecen
2011. nov. 10. 13:14
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Hiába van szerelem, ha nem tudod kiélvezni. Hiába kéne boldognak lenni, ha mégse vagy az. Egész nap hiányzik a másik, jó esetben hetente 1x találkoztok. És mi van a többi napon? Tényleg elég lenne a telefon és internet? Elképzelhető, hogy én vagyok túlságosan ragaszkodó, nem tagadom. 22F
2011. nov. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 LadyLee ***** válasza:

"Márpedig egy távkapcsolat nem úgy indul, hogy kezdettől szerelem áll fent."


Ok, de ez meg nincs semmilyen ellentétben azzal, amit írtam, azaz, hogy ha szerelmes, akkor nem akadály. Egyébként indulhat úgy is - mondjuk munka vagy tanulás miatt néhány hónapig, fél évig egy helyen voltak, megismerték egymást, stb. majd haza kell menni. De számtalan más scenario is van erre. A lényeg, hogy aki szerelmes, annak nem akadály. Az más kérdés, hogy nehezebb lesz fenntartani a szerelmet.

2011. nov. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Ezzel egyetértek, fentebb is írtam, hogy ez esetben más a helyzet.

"Ahol együtt voltak X ideig és utána kerülnek távolra egymástól, megint más a helyzet..."

2011. nov. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Szerintem sem lehet a végtelenségig ápolni egy távkapcsolatot, de egy ideig lehet. Egy barátnőm kapcsolata volt így: a pasijának egy évre kellett másik országba költöznie, munka miatt. Egyáltalán egyszer sem találkoztak ez az egy év alatt, de tartották a kapcsolatot telefonon (akkor még nem voltunk ilyen modernek, mint ma). Tudták, ez csak átmeneti időszak, és végig is csinálták, és ráadásképp: hűségesek is maradtak egymáshoz. Végig. Szóval lehetséges, de azt nem mondom én sem, hogy könnyű, de nem lehetetlen.
2011. nov. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Nem csak a nőknek, bárkinek lehet akadály.


Mi van, ha szükséged van a párodra, hogy ott legyen? Bármikor adódhat ilyen, betegség, vizsga, kinek mi. Ha nem tudja megoldani, hiába tudod, hogy nem az ő hibája, rosszat tesz a kapcsolatnak.


Keveset tudtok találkozni, ez még egy dolog, elviselhető, a kevés szex is, meg a sok ilyen kellemetlenség. Csak a sok kicsi sokra megy.


Részemről ragaszkodó vagyok, heti egyszer összefutni egy egésznapos találkozás mellett az a minimum, hogy túléljek egy kapcsolatban, mert igénylem, hogy halljam a hangját, érezzem a közelemben. Távkapcsolatban és hasonló helyzetben szerelem ide vagy oda, nagyjából egy hónap alatt felőrlődnek az idegeim, annyit pedig a legnagyobb szerelem sem ér meg vagy él túl.

2011. nov. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Én megbántam.

Mi kapcsolatunk távkapcsolattal kezdődött. Hétvégenként taliztunk 140 km volt a távolság. DE! hétvégén mindenki a jó oldalát mutatta! 3 év múlva összeköltözhettünk végre, mert befejeztük az iskolát. Annyira szerelmes voltam, hogy másfél évvel előremenőleg számoltam a napokat, hogy mikor költözhetünk össze. Aztán itt vagyok. Azt hittem, hogy ki tudom javítani a páromban azokat a dolgokat ami egy kapcsolatban fontosak. (Eljárni erre-arra, szex, séta, mozi). Ilyesmik. Ebből egyiket se akart, csak itthon ülni, szerelni. Nem ezt csinálta mikor összejöttünk. Szexelni akkor sem szeretett valamiért, de azt hittem, hogy így mindennap látva engem fel tudom kelteni a hormonjai érdeklődését. De nem. Mind1, tudom nem bennem van a hiba, mert másét fel tudtam kelteni. Így legalább lett egy kis önbizalmam, hogy kiderült nem az én hibám.

23/N 6 éve együtt. Ebből 3 év volt a távkapcsi.

2012. jan. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!