Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Volt már olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Volt már olyan, hogy nem kerestetek egy lányt randizás után, csak mert féltetek, hogy szerelembe estek?

Figyelt kérdés
2011. nov. 10. 17:04
 1/3 Katoonene ***** válasza:

- ??

Nem. A randizás célja alapvetően a párkeresés, sose randiztam olyannal, akinél tudtam, semmiképp se lehet semmi a részemről (1 éjszakás kaland kizárt nálam)

2011. nov. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem randiként indult, bár utólag rá lehetett volna fogni azt is. De mivel a leányzónak volt barátja (akit én is ismertem), nem volt szabad, hogy véletlenül is több legyen a helyzetből, mint egyszerű "2 barát összefut".


Így igen, darabig igyekeztem kevesebbet beszélni vele.

2011. nov. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2011. nov. 11. 10:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!