Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Pesten hol van olyan hely,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pesten hol van olyan hely, ahol kettesben lehetünk?

Figyelt kérdés
Pesten tudunk találkozni barátnőmmel, de egyikőnk sem szereti az embereket, kint pedig hideg van már.. meg jó lenne olyan helyen ahol nem bámul mindenki.
2011. nov. 10. 20:22
 1/5 anonim ***** válasza:
A váci utcai H&M-ben van egy elég nagy próbafülke, ott kettesben lehettek.
2011. nov. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem erre gondoltam. 3 hónapja vagyunk együtt, de még nem volt semmi. Nem akarok vele szexelni, csak egy kicsit kettesbe lenni vele. Igazábol énsem ttudom, pontosan mit szeretnék.. Jó lenne megismerni közelebbről, de a szex még korai.
2011. nov. 10. 22:07
 3/5 A kérdező kommentje:
Ammugy én már voltam együtt lánnyal, ő még nem fiuval. Ő decemberbe lesz 15, én 17 vagyok
2011. nov. 10. 22:08
 4/5 anonim ***** válasza:
Pl. a Vörös Oroszlán teaháznak van szeparéja, amit függönnyel elválasztanak. Hangulatos, fűtenek, adnak teát, mégis kettesben tudtok lenni, nem bámulnak az arcotokba.
2011. nov. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi, ezt majd megnézem :)
2011. nov. 11. 05:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!