Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Budapesten hol van az a hely...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Budapesten hol van az a hely ahol a legjobban lehet ismerkedni 16 év fölött csajokkal?

Figyelt kérdés
Ahol a legeslegtöbben vannak és lehet ismerkedni! Konkrét helyeket írjatok légyszíves! 17/F
2011. nov. 10. 21:01
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

A kérdező kommentje:


na ennyi értelme van a gyk-nak. Gondoltam egyszer kipróbálom 3 választ kaptam az egyik gyökér a másik fogyatékos a harmadik annál is fogyatékosabb, csak gratulálni tudok.


Már nem azért, de abban mi a gyökérség, ha valami azt mondja, hogy suliban? És én miért vagyok fogyatékos? Nézz magadba ember...



Most nem azért, de a ma 21:39-es 17/L-t miért szóltad le? 22F


Köszi, hogy 'megvédtél'. :)

2011. nov. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:

Javítanám magam: *valaki.

17/L

2011. nov. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Dehogy a kérdésedre is válaszoljak, menj forgalmi csomópontokba, ott sok ember megfordul naponta. ;)
2011. nov. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
Vajon miért szólhattam le a gyereket, mert az írta, hogy suliban. Azért, mert akinek van egy parányi esze és nem ilyen retardált gyökér, mint amilyen te vagy akkor valószínűleg tudja, hogy egy 17 éves srác az suliba jár a legtöbbet akármennyire is érdekes.
2011. nov. 12. 12:43
 15/25 anonim ***** válasza:
52%

Higgadj már le! Beszóltál mindenkinek, mintha valami kiskirály lennél. Ez mire jó?

Mellesleg legyökerezel egy lányt?! Jó nagy bunkó vagy. Büszke lehetsz magadra... Már ne is haragudj, de jobb, ha nem kerülsz a lányokkal közelebbi kapcsolatba. Jobb lesz neked egyedül, hidd el. 22F

2011. nov. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

A kérdező kommentje:


Vajon miért szólhattam le a gyereket, mert az írta, hogy suliban. Azért, mert akinek van egy parányi esze és nem ilyen retardált gyökér, mint amilyen te vagy akkor valószínűleg tudja, hogy egy 17 éves srác az suliba jár a legtöbbet akármennyire is érdekes.


És akkor mi van, ha oda jár a legtöbbet? Épp ezért egyszerű kapcsolatokat kialakítani.

Az újabb gyökerezésedet meg ne hidd, hogy magamra veszem, ugyanis mindenki magából indul ki... :)

Mellesleg, ahogy utolsó is írta, ilyen személyiséggel hamar el fognak küldeni a csajok.

17/L

2011. nov. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 Beviz Elek ***** válasza:
52%

Tényleg hülye a kérdés. Mármint, elhiszem, hogy érdekel, de ha ennyi életösztön nincs benned, akkor mindegy, hogy wowozol, vagy olyan helyeken járkálsz, ahol jól lehet csajozni. Ott sem fog összejönni.


A másik, hogy tényleg nem kellett volna ilyeneket írjál a csajszira. Egy bunkó-tirpák vagy. Ha így viselkednék a nőkkel, a barátnőm kirakna... Ne csodálkozz, hogy nincs csajod.


Nem lehet, hogy egy öntelt elkényeztetett kis s.ggfej vagy?

2011. nov. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

szerintem szórakozóhelyeken lehet a legtöbbel:D

meg bevásárlóközpontban pl westend,aréna sok ilyenkorú lány van:d

16L

2011. nov. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
EZAZZZZ 1 NORMÁLIS VÁLASZ TY UTOLSÓ !!
2011. nov. 13. 18:17
 20/25 anonim ***** válasza:
De kérdező, te olyan nyuszi és tuskó vagy, hogy semmi esélyed sincs a csajoknál. Kifognak röhögni... Ne mondd, hogy nem szóltam előre.
2011. nov. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!