Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak most?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak most?

Figyelt kérdés
A történet azzal kezdődött, h van egy lány a suliban, aki megtetszett, ezért ráírtam facebook-on, és megbeszéltem vele, h összefutunk a suliban, csak aztán nem igen találkoztunk, amikor pedig mégis nagy ritkán, akkor van én csesztem el, vagy csak nem volt alkalmas, ezért gondoltam újra írok neki, h dumáljunk meg egy konkrét helyet és időpontot, és bele is ment, csakhogy ne jött el. Aztán ráírtam, h miért nem, ő bocsánatot kért, és utána ő ajánlott egy új időpontot, de erre sem jött el. Az lenne a kérdésem, h most mit csináljak ezzel a szituval??
2011. nov. 11. 15:08
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem csak szórakozik veled
2011. nov. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Elsőhöz: hát most már én is így gondolom.... csak azt nem értem, h ez neki mi a francért jó??
2011. nov. 11. 15:11
 3/5 menta34 ***** válasza:

Ne foglalkozz vele.


Ha akar jelentkezik, de 99% szivat. Gondolj bele te mit csinálnál egy neked nem szimpatikus csajjal ha rádírna? és mondjuk haverokkal vagy a gépnél? stb.

2011. nov. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 csakennn válasza:
Szivat vannak ilyen f...pó nők!
2011. nov. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Malkav válasza:
előzőnek adok igazat,csaj vagyok, bár igaz h még sose szórakoztam senkivel, de ismerek olyanokat akik ebben lelik örömüket, én már az első után leszartam volna
2011. nov. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!