Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak ha tetszik egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha tetszik egy lány? (többi lent)

Figyelt kérdés
Tetszik egy lány, osztálytársam és facebook-n naponta beszélünk suliba is de ott vagy 10-15 percet meg discoba nyomultam még rá nagyon. Nos az lenne a kérdésem hogy hogyan mondjam el neki az érzéseimet? Hívjam el sétálni meg sütizni és mikor hazakísérem, nézzek a szemébe, pár másodperces szünet és csókoljam meg vagy mondjam el neki. Vagy hogyan lenne a legjobb legromantikusabb ti hogyan csinálnátok? No meg azt is megkérdezném hogy suliban hogyan tudhatnék vele többet beszélni? mert mindig a barátnőivel van! Hozzáfűzném azt is hogy "szerintem" bejövök neki és van mikor órán csak úgy ránézek és elmosolyodik és persze én is! Válaszotokat előre is köszönöm! :)
2011. nov. 11. 17:14
 1/3 anonim ***** válasza:
csapj eggyet a fenekére és mond neki, hogy " birom az alvázad kicsi vas, mikor cinezünk eggyet?" ez tuti, hogy bejön neki
2011. nov. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
(az elsőnek): f@szfej
2011. nov. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hmm...Sztem én ezt csinálnám elvhívnám magamhoz és beszélgetnénk amire lenne közös témánk bókolok és ha eljött az idö hogy elpirult azt mondom neki "jársz velem?" és le smárolom minden esetnél ez volt a nyerö na de változtatam a taptikán még rá jönnek :D
2011. nov. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!