Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ismerkednénk! Nőkkel. Normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkednénk! Nőkkel. Normális elvárásaink vannak, de így nem könnyű?

Figyelt kérdés

Halló! Hol találkozhat az ember fia normális (értsd: nem "sznob", beképzelt, műpi..a, emos, ratyivadász, pénzbúvár) lányokkal.

30/F, 33/F.


2011. nov. 11. 20:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Jelentem itthon ülök.

Az ilyen lányok általában otthon kuksolnak,és szomorkodnak,hogy a férfiak miért csak a ""sznob", beképzelt, műpi..a, emos, ratyivadász, pénzbúvár) lányokat" veszik észre. :(

2011. nov. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 L.Szilárd ***** válasza:
Csatlakozom hozzátok. 26 évesen.
2011. nov. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Apropó,mit jelent az,hogy normális elvárás?
2011. nov. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
bárhol, ahol nem az általatok leírt lányokat keresitek. a "mifajtánk" meg egyre csak azon gondolkodik, hogy mi lehet velünk a baj...
2011. nov. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 L.Szilárd ***** válasza:
És hol van az a bárhol? Mert ugyebár, házhoz nehezen tudnánk menni.
2011. nov. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
:DD jogos. szórakozóhelyen, klubokban, kiállításon, könyvtárban, nem tudom. folytathatnánk reggelig. a lényeg csak az, hogy minket valamiért sosem vesztek észre... valószínűleg azért, mert nekem pl. nem lenne gyomrom fölvenni egy épphogyeltakaró miniszoknyát, ami ugye, valljuk be, igencsak megragadja a tekinteteket. az, hogy a miniszoknyát viselőről kiderül később, h pénzvadász, beképzelt, akármi, nem változtat azon, h a normális lányokat valamiért kikerüli a férfiember szeme.
2011. nov. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
jahm. a 4. és a 6. is én voltam. :D meg mostmár a 7. is :D
2011. nov. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha ráérsz velem sétálni,fél óra alatt mutatok neked öt ilyen lányt.Hol?Az utcán,a parkban a boltban,a könyvtárban,a suliban.Magányos ember kiszúrja a másik magányost.Felismerem a fajtársaimat.
2011. nov. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Én nyitott vagyok a dologra. Ha vki komolyan gondolja, jöhet a privi.

Már 3-an vagyunk, ahogyan konstatálom..

Normális? Nem a mai trendi "csajok". Én azt szeretem, ha egy nő önmaga és ettől szép.

Én nyújtom a kezem..megfogja vki?

2011. nov. 12. 03:45
 10/13 L.Szilárd ***** válasza:
Oké, rendbe van, hogy nem vesztek fel miniszoknyát. Általában nem is a külső alapján döntök. De akkor mit szólnátok, ha az általatok felsorolt helyeken valaki csak úgy leszólítana, hogy ismerkedni szeretne veletek?
2011. nov. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!