Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hova vigyem őt az első randin?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova vigyem őt az első randin?

Figyelt kérdés
Tudtok Debrecenben vmi kellemes helyet, ahol jól el lehet beszélgetni és viszonylag az árak is reálisak?
2011. nov. 12. 09:03
 1/2 anonim ***** válasza:
pesti vagyok úgyhogy nemtok pontos helyszínt mondani még sose jártam debrecenbe, de minden lány szeret beszélni(tom mer én is az vagyok) úgyhogy vidd el vhova kávézni vagy sütizni, üljetek le és beszélgessetek....többre mész ezzel mintha elviszed vmi dühöngőbe:DDDD értékelni fogja, csak jól kell előadnod magad sok sikert 15/L
2011. nov. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
de épp ezsz h nem ismerek egy kávézót se debrecenbe
2011. nov. 12. 15:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!