Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mivel lendíthetném...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mivel lendíthetném előrébb ezt a dolgot? Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy van egy srác, akit már 2,5 hónapja ismerek, rengetegszer összefutunk véletlen, néhányszor direkt is... Nekem ő nagyon tetszik, és én is tetszem neki, ez teljesen biztos (mondta). Ő 1 hónapja szakított a barátnőjével, akit nagyon szeretett, és ki volt borulva, de mostanra egy kicsit szerintem jobban van. Mindig beszélgetünk is neten, mindig flörtölünk, de semmi több nincsen. Nem tudom, mivel tudnám ezt egy kicsit előrébb lendíteni, hogy valami történjen kettőnk között, mert én többet szeretnék tőle... Ti mit tennétek a helyemben? (L/18)
2011. nov. 13. 10:06
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy ezt feltétlenül neked kellene tovább lendíteni... ahogy írtad, lehet hogy még nincs túl előző kapcsolatán annyira h veled komolyabb dolgokba belemenjen. egyértelmű hogy tettszel neki. nem kell sietni... ha akar valamit, vagy felkészült, úgyis lépni fog. illik kivárnod...

Viszont, ha alapból félénk, és ezért nem utal komolyabb dolgokra (te ismered) akkor egy kis őszinteség nem árthat, mondd el neki őszintén ( NEEEE NETEN KÖNYÖRGÖM) hogy mit érzel...és te többre vágysz...meglátod mit lép. Az érzéseken nincs mit szégyellni cikisnek tartani.

2011. nov. 13. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!