Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek? Mit csináljak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Mit csináljak? Fiu-vagyok 19.

Figyelt kérdés

vannak olyan lányok, akik teljesen leszarnak, mintha észre se vennének hogy ott vagyok, és mikor mondok nekik valamit, egyáltalán nem találják viccesnek, vagy jónak, vagy nem érdekli őket, a multkor is azt mondta az egyik hogy "ahjj, Hadjál Már" jó durva modorral kifejezve. De ha más valaki mondja vagy mondta volna, akkor egy jót röhögrajta és azt mondja "hát ez jó volt :)" teli életkedvel.

Miért van ez, hogy ennyire utálnak 1esek? Nagyon rossz


2011. nov. 13. 12:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Javaslom, hogy az első lépés egy nyelvtankönyv beszerzése legyen.
2011. nov. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem szerethet mindenki mindenkit, ezt el kell fogadnod. Ne beszélgess olyan emberekkel akik nem értékelnek, mert csak még jobban lehúznak. Olyanokkal beszélj akik megérdemlik! :)
2011. nov. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Vagy népszerűtlen vagy, vagy csúnya. Ilyen egyszerű. Sajnos manapság ez dominál.
2011. nov. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az írásodból kiderül hogy nem a helyesírásodért szeretnek:)
2011. nov. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

nem vagyok olyan ronda (szerintem, meg a baráti köröm sem olyan nagy) de szerintem csak egyszerűen utálnak.

Én szeretnék vele jóban lenni de ha ő így áll hozzá, akkor egyáltalán nem akarja hogy a barátja legyek, csak valami ismerős.

Ám sokszor elgondokodtam már rajta hogy barát az ilyen?... Meg hogy minek barátkozok én egy ilyennel, aki semmibe sem vesz.

Ám már egy ideje nem is érdeklődök utánna (had élje a maga életét)

csak azért rosszul esik hogy vannak ilyenek akik a barátaimat kedvelik, meg jóban vannak velük, én meg mehetek a p....ba.

2011. nov. 13. 13:14
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor szard le őket a g.cibe
2011. nov. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
úgy is lesz
2011. nov. 13. 13:37

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!