Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért csinálta ezt velem ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálta ezt velem ez a lány?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy van egy lány, akibe nagyon szerelmes vagyok. 2010 júliusa óta MSN-n szoktunk beszélgetni néha, de csak én írok rá mindig, ilyenkor tök jól elbeszélgetünk, meg minden, persze élőben is beszéltünk már, akkor is tök jó volt, hogy vele lehetek, és beszélgethetek vele...ám a lány (szerintem) nem tudja, hogy én mit érzek iránta, mert konkrétan nem mondtam, nem írtam meg neki. 1-2X el akartam hívni valahová (ezt msn-n - mert ekkor már nem tudtam vele találkozni személyesen...), de mindig csak az volt a válasz, hogy "majd máskor, meg hogy lehet..." De ettől függetlenül, ha másnap ráírtam mondjuk, ugyanúgy el tudtunk beszélgetni teljesen általános dolgokról. Születésnapomra is írt pl...


Aztán történt októberben, hogy hosszú idő óta nem beszéltünk, én ráírtam ekkor, hogy "mi újság..." de nem írt vissza semmit msn-n....aztán rá egy héttel facebookon írtam rá, mert eltűnt hirtelen msn-ről, majd amikor ráírtam facen, törölt mindenhonnan (ekkor már rájöttem, hogy msn-ről is), de úgy letörölt, hogy le is tiltott, szóval nem is látom fönn facen, meg sehol sem. Másnap megkérdeztem tőle e-mailen, hogy ezt miért csinálta, azt írta, hogy tolakodó vagy, meg hagyjam őt békén, meg nem akar velem beszélgetni, meg ilyenek...eléggé kemény stílusban.

Viszont barátja nincs, és amikor volt barátja, akkor is tudtunk tök jól beszélgetni (februárban)


A kérdésem az, hogy miért lettem volna tolakodó, hogyha tudtunk normálisan beszélgetni, illetve miért törölt hirtelen szó nélkül mindenhonnan? :O


2011. nov. 13. 18:42
 1/6 A kérdező kommentje:

Viszont ha rá is jött, hogy én akarok tőle valamit talán, szerintem akkor sem ezt kellett volna csinálnia, így sunyiban, nem? Főleg, hogy nem hiszem, hogy nyomultam volna-e, viszont ha esetleg annak vette volna, azt mondhatta volna előre is...ez így eléggé hirtelen jött, ez a letörlősdi, és szerintem ok nélkül.

Sőt...msn-re is ő vett fel engem tavaly nyáron!

2011. nov. 13. 18:45
 2/6 A kérdező kommentje:
És miért vett fel msn-re egyáltalán?
2011. nov. 13. 18:51
 3/6 anonim ***** válasza:

úhh nekem egy hete volt az, h felmegyek msn-re és rögtön rámír a csaj. és elkezd oltogatni, beszólogatni mindenféle trágárságot, és pár perc múlva azt írja, h szakítsunk. na innentől kezdve tudtam, h nem ő ül a gép előtt. mondtam is neki, h bizonyítsa be valah, de meg se próbálta. feltörték az msn-jét. aztán később már átírta a jelszót, azóta minden simán megy.

sztem nem voltál tolakodó egyáltalán. lehet neki is feltörte vki az e-mailjét.

2011. nov. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Viszont nem éreztem azt, hogy nem szabad ráírnom miután azt írta, hogy a találkozásra, hogy "lehet, talán...", mert ezután is el tudtunk beszélgetni (persze valamennyire éreztem, hogy nem akar tőlem semmit), viszont ha ős érezte volna, hogy én akarok tőle valamit, azt írta volna meg konkrétan. De ez a letörlés nagyon rosszul esett, meg a levél is, hogy "miért törölt"
2011. nov. 13. 18:54
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem törték fel neki, ez biztos. Ezt ő írta. És ő is törölt faceről, meg msn-ről. :S
2011. nov. 13. 18:55
 6/6 anonim ***** válasza:

akkor a csaj kicsit flúgos, nincs mit tenni :S

vagyis van:próbálkozz másnál :)

2011. nov. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!