Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Srácok, mit szólnátok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, mit szólnátok, ha cipő nélkül állítanék be randira? Lányok, csináltatok már ilyet?

Figyelt kérdés
Kíváncsi lennék mit szólna egy srác, ha első randira beállítanék mezítláb, esetleg harisnyában, mindenféle cipő nélkül, srácok ti mit szólnátok? Lányok, ti csináltatok már ilyet?
2011. nov. 14. 10:41
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
27%
kiröhögném, elküldeném patát mosni, és csak utána menne a szex :D
2011. nov. 14. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
33%
Azért ahhoz nagyon alacsony inteligenciaszint kellene, hogy ezt megtegye. De amúgy vicces lenne. De nem röhögné ki senki úgy, mert max csak meglepődve nézne.
2011. nov. 14. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
Hát nálam a helyzettől függ. Azért a város közepén eléggé meglepő lenne.
2011. nov. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
60%

Az első kettő válaszoló homokos.


Én nagyon örülnék neki (csak ne ilyen hidegben, mert kint megfázol). Amúgy erősen lábfétises vagyok, lehet ez az oka. Tavasszal és nyáron én is szandálban (tudom nem divatos, de lesz*rom) vagy mezítláb megyek. Klassz érzés.


Amúgy minden vágyam, hogy olyan barátnőm legyen, aki sokat mászkál mezítláb és természetesen szép lábfeje van (a lábfej mindent elárul, az egészségi állapotodat, rossz szokásodat is). Mert az ilyen nő engedi kényesztetni is. Sajnos eddig ez nem adatott meg, úgyhogy nem sok időt töltöttem párkapcsoaltban.


1900-as évek elején fogalmazták meg, ohgy a férfi leggusztustalanabb testrésze a lábfeje, ami igaz is és a mai viszonylatokban ez kimondottan igaz. De mára már a nők is elérték ezt a szintet. (Tegyük hozzá, hogy engem nem érdekelnek a férfi lábfejek, de a fenti kijelentést egy cipőkészítő tette és ha valakik, anno ők értettek is hozzá.)

2011. nov. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
1ik ismerősöm (mondjuk ő srác) mindig november végéig strandpapucsba jár suliba, akkor kezd el tornacipőthordani mikor már esik a hó, szal vannak ilye nkülönleges esetek xD
2011. nov. 14. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
24%

Mert nem néznének az emberek, ha a városban mezítláb rohangálna.. á-áá..

Egy normális ember nem járkál az úton mindenki előtt a lábát mutogatva. Attól, hogy te a lábaktól indulsz be, az a te bajod. Ha valaki nem attól indul be, az még nem homokos, csak te vagy a gyengeelméjű. Remélem karácsonyra kapsz 1 lábat, h azt kúrhasd..

2011. nov. 14. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
Hát itt mifelénk reggelre -10 fok volt, úgyhogy kicsit hülyének nézném.
2011. nov. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
Hippinek nézném.
2011. nov. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:

Hát attól függ.

Ha most lenne a randink egy bárban akkor szerintem tuti hülyének néznélek.

De ha nyáron, valahol a Balaton parton akkor egyáltalán nem zavarna.

2011. nov. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:

ma 11:17


Akkor maradj otthon és biztos nem néznek hülyének az emberek. Én márciustól októberig/novemberig (mkor bejön a 15 fok alatti hőmérséklet) szandálban és mezítláb járkálok. Ja és történetesen nem érdekel, hogy kinek mi a véleménye rólam. A lábam földesen sokkal tisztább és egészségesebb, mint a tiedé agyonmosva. Ráadásul mivel lábfétisem van ,ezért fontos hogy az enyémé is és a barátnőmé is tökéletesen egészséges legyen. (Ez amúgy az egészséges életmóddal is jár, sportolok, figyelek hogy mit eszem, sose dohányoztam stb, mivel összefügg a két dolog.)


Télen pedig egy nagyon drága Marc cipőben járkálok (de csak az utcán, otthon zokni nélkül), amely egészséges kidolgozású, megfelel az ergonómiai teszteknek is. Számomra fontos na és én örülnék egy ilyen nőnek/lánynak.

2011. nov. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!