Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha lenne a Facebook-on társker...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha lenne a Facebook-on társkereső opció, akkor örülnétek neki? :D

Figyelt kérdés
Szerintem jó ötlet lenne, én legalábbis örülnék neki, mert rengetegen használják és sok ember tudna egymással kapcsolatba lépni.
2011. nov. 15. 00:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Erre vannak szakosodott oldalak, a facebook-ot a 14-20 korosztály meg amúgy is párkeresőnek használja. Megböktem, uramatyám, mit fog gondolni, és mit csináljak, ha visszabök és mit, ha nem bök vissza??? típusú kérdésekkel így is tele a gyk.


Iwiwen volt társkereső, na puff neki, nem váltotta meg a világot.


Talán ha az a sok ember kimozdulna a gép mögül, találnának párt maguknak. Ez most így marha régimódinak hangzik, de azért bizonyos dolgokat jobb élőben intézni.

Gondolj bele: így kisebb eséllyel keveredsz távkapcsolatba, nem fogsz hetekig-hónapokig csetelgetni egy idegennel, virtuálisan jól belezúgni, hogy aztán az első "élő" randin kiderüljön, hogy kamu az egész, nincs meg a szikra, büdi a szája, sz@rul smárol stb...

2011. nov. 15. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Mondjuk érdekesek az emberek (lányok). Én már próbálkoztam és írtam pár lánynak facen, de szinte egy sem méltatott még válaszra sem... pedig semmi olyat nem írtam, amire nem lehetett volna válaszolni. Én meg eddig az utcán nem próbálkoztam leszólításokkal, nincs elég önbizalmam hozzá.

Ez a netes beszélgetés dolog hát igen... nálam ez eléggé elharapódzott és elég régóta beszélgetek egy leánnyal, akivel már ideje lenne találkozni, de egyszerűen nem voltak eddig eléggé határozott, hogy elhívjam valahova. Illetve a helyszínt már rég megbeszéltük már csak kicsit tökösebbnek kéne lennem és elhívni. Vicces, de az első randim után egyből jött is az első kapcsolatom és nincs sajnos sok tapasztalatom az első randik/találkozások terén.

2011. nov. 15. 01:48
 3/13 anonim ***** válasza:
nem. arra ott vannak a társkeresők. az olyan oldalon ahol a barátaimmal dumálok, ne találjon már meg a sok szingli párkeresés céljából -.-"
2011. nov. 15. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
NEM! iwiw-en is van valami alkalmazás mégsem használom, így facebookon sem használnám. ja de bocs, én nem használok facebookot és semmilyen közösségi oldalt sem...
2011. nov. 15. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
'sten őrizz...már ígyis annak használja a fél lúzer banda
2011. nov. 15. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
nekem mindegy nem használom azt a fost
2011. nov. 15. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Úgy látszik az értelem itt is túlteng. :) Értelmes válaszokat szeretnék olvasni, köszi.
2011. nov. 15. 11:17
 8/13 anonim válasza:
Azért nem tetszenek a válaszok, mert nem egyeznek a Te nézeteiddel? Milyen jó lenne a wallon olvasni, hogy XY randira hívta YZ-t. YZ visszautasította XY-t. Nyomhatnád a like-ot. :) Erre megvannak a megfelelő oldalak.
2011. nov. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nem dehogy, mindenkinek a véleményét szívesen fogadom. Hát figyelj a bökdösés szerintem még nagyobb gáz.
2011. nov. 15. 14:47
 10/13 anonim ***** válasza:
tök jó ötlet sztem
2011. nov. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!