Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szeretnék egy lánnyal többet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék egy lánnyal többet, mint sima ismerettség, de nálam sokkal nagyobb, menőbb arcokat is ismer, és jóba van velül, így már esélyem sincs?

Figyelt kérdés

f 17

l 21


2011. nov. 16. 14:47
 1/5 anonim ***** válasza:
én azt nem értem, h minek akarsz te bármit is egy 21 évestol?? en is ennyi vagyok, és nem kezdenék kisfiukkal.. :)
2011. nov. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anna8919 válasza:
Dehogy nem! ha nem próbálkozol soha nem derül ki! És lehet,hogy neki te vagy a "menő" és mindegy hányan veszik körül lehet,hogy csak a haverjai és nem akar tőlük kapcsolatot! PRÓBÁLD MEG!!! Nincsen veszteni valód!!!
2011. nov. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Üzenem az első kommentálónak, hogy aki 21 évesen képtelen helyesen írni, az ne kisfiúzza a 17 éveseket.
2011. nov. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
te jóóó ééég.. kihagytam pár ékezetet.. itt van neked, most mindent szépen írtam, megfelel a mimóza kis lelkednek? :D akkor is kisfiú.. és gondolom, h még szűz is.. fujj.. :D
2011. nov. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
felőlem aztán próbálkozhatsz.. majd írd meg h h hajtott el.. nem értem, h miért nem tudjátok megérteni, h a huszonéveseknek FÉRFI kell? ez olyan nehéz? :DD
2011. nov. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!