Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akarlak, MOST!?

Figyelt kérdés
Roviden tomoren: srccal mar 3 eve nem talalkoztunk, egy evet kulfoldon toltottem, viszonylag messze is lakunk egymastol, sztori roviden: ha nem lenne a tavolsag akkor mar reg egyutt lennenk, de nem akarjuk kockaztatni az egeszet, feltjuk a kapcsolatunkat tulsagosan is.. Fridge-n egyutt buliztunk, vegig vigyazott ram, Pendulumon elcsattant egy-ketto SOK csok, vigyazott ram mint a szeme fenyere! este lekeste a vonatjat de amikor a metronal majdnem elszakadtunk mert futniuk kellett inkabb velem maradt es egyutt siettunk a delibe, ugy nezett ram egesz este hogy latszott az a tipikus lila kod stb... megbeszeltuk masnap hogy nagyon jo volt az este de sajnos nem tudunk mit kezdeni egymassal... probalom elfojtani a dolgokat de hianyzik... most lesz a nevnapja es postan kuldok neki ajandekot, tenyleg kis aprosag... a levelben nem tudom viszont hogy mit irjak. Eszrevetelem szerint o is probalja elfojtani a dolgokat de nem mindig megy nekunk. El akarom mondani h mit ereztem szombaton, viszont egyuttal felek is tole... Szerintetek mit irjak? bocsi a komplikalt sztoriert :DD
2011. nov. 17. 17:28
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerelem ellen minek tiltakozni?
2011. nov. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy féltitek a kapcsolatotokat? Ha nem engedtek egymásnak, akkor nincs is kapcsolat amit félteni lehetne.
2011. nov. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Leírnád ékezetekkel, légyszíves ?

Nem tudom így elolvasni. :(

2011. nov. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Röviden tömören: sráccal már 3 éve nem találkoztunk, egy évet külföldön töltöttem, viszonylag messze is lakunk egymástól, sztori röviden: ha nem lenne a távolság akkor már rég együtt lennénk, de nem akarjuk kockáztatni az egészet, féltjük a kapcsolatunkat túlságosan is.. Fridge-n együtt buliztunk, végig vigyázott rám, Pendulumon elcsattant egy-kettő SOK csók, vigyázott rám mint a szeme fényére! este lekéste a vonatát de amikor a metrónál majdnem elszakadtunk mert futniuk kellett inkább velem maradt és együtt siettünk a délibe, úgy nézett rám egész este hogy látszott az a tipikus lila köd stb... megbeszéltük másnap hogy nagyon jó volt az este de sajnos nem tudunk mit kezdeni egymással... próbálom elfojtani a dolgokat de hiányzik... most lesz a névnapja és postán küldök neki ajándékot, tényleg kis apróság... a levélben nem tudom viszont hogy mit írjak. Észrevételeim szerint ő is próbálja elfojtani a dolgokat de nem mindig megy nekünk. El akarom mondani h mit éreztem szombaton, viszont egyúttal félek is tőle... Szerintetek mit írjak? bocsi a komplikált sztoriért :DD
2011. nov. 20. 10:07
 5/10 A kérdező kommentje:
a féltjük a kapcsolatunkat alatt a barátságunkat is értettem, nem járunk, nem vagyunk egy pár, de ez is egyfajta kapcsolat.
2011. nov. 20. 10:10
 6/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nyugodtan mond, el a story alapján, ez egy simán működő kapcsolat, az egyetlen probléma a távolság, hát nem tudom hány évesek vagytok, de felnőttek ezt simán legyűrik, össze költözés, állás egyeztetés.


A levélben köszöntsd fel, és írj neki, hogy alig várod, hogy láthasd.


Ennyit tudok mondani, tényleg komplikált egy ügyed van neked te lány :)

2011. nov. 20. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Hiaba vagyunk mar nagykoruak, sajnos meg mind a ketten anyuci apuci zsebebol elunk, o most vegzos, nekem meg van egy evem gimiben de szulok nem egedik h dolgozzak:/ amig veluk elek egy haztartasban az o szabalyaik szerint kell jatszanom. Eskuszom neha mintha meg mindig 7 eveskent kezelnenek, teny h nem nott meg be a fejem lagya de hetvegi munkat most miert ne...?!

lenyeg hogy napi 3 ora vonat ut nem olyan konnyu... es hosszu tavon elegge rizikos..

de hat sajnos ilyen vagyok, vonzom a nehez eseteket :DD

mindenesetre ezt boknak vettem :DD

2011. nov. 20. 20:19
 8/10 anonim ***** válasza:
Még minidig nem értem miért nem tudsz ékezettel írni, de 3 óra vonatozás nem sok, csak nem a tájat kell nézni, hanem valami olyat csinálni, amit amúgy is megtennél, olvasás tanulás! Én is vonatozom napi 2 órát suli miatt, mégse vesztek vele időt, hisz ha mindennel megvagyok a vonaton, akkor otthon, freetime YEAH :D
2011. nov. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

lesporoltak a billentyuzetrol az ekezetes betuket, kiveve az i-t :DD

hat majd meglatjuk, jelenleg ugy tunik jon Pestre parszor, majd lesz ami lesz. koszi mindenkinek (:

2011. nov. 20. 22:11
 10/10 malacka007 válasza:
irány az ágy!
2011. nov. 21. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!