Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van 1 csaj, barátok vagyunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van 1 csaj, barátok vagyunk már vagy 2 éve és most beleestem. Nem tom hogy reagálna ha elmondanám neki. mit tegyek?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok ő 18. most érettségizett.(-zik) eddig minden reggel 1 buszon jöttem vele és elég jo barátok vagyunk. beleestem most hogyan tovább? (ugye most már nem jár a busszal, akkor könnyeb lenne) aztmondta nagyon kevés ideje van a közeledő szóbelik miatt... viszont azt se akarom h tul hamar "gyanút fogjon", mert akkor nem hiszem h sikerrel járnék és elszigetelődne tőlem. mit tegyek nagyon hiányzik
2009. máj. 10. 21:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is igy voltam mint te csakk kicsit más ként szerintem ne köesd el azta hibát mint én nem szoltam neki pedig nagyon szeretem és mire bátorságot vetem hogy elmondjam má bemutata a nekem az újj barátnőjét hid el legyé őszinte és mond meg neki a szemébe
2009. máj. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Helló, nálam ugyan ez volt a szitu, csak mi még moziba is elmntünkegyütt még bulizni is! És mikkor rá kérdeztem,hogy mi a helyzet?Akkor jött a sablonos szöveg,hogy fontos vagyok neki a szivébe mint barát meg stb. és tudja,hogy késöbb csak csalodást okozna nekem!Szóval én nem jártam sikerrel:(! Én azt javaslom kérdez rá!
2009. máj. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Mondd el neki minden aron! Enis voltam ilyen helyzetben,de sajna nem mertem neki elmondani,ha mar baratsagbol alakul ki a szerelem az nagyon joo :)... en ugy jartam,h nem mondtam neki el...csak kesobb 2 evvel utana mondtam neki el,h meg most is szeretem ot...erre kiderult h o is szeretett engem,de nem merte kockara tennia baratsagunkat,ugyh errol ennyit semmi nem lett kozottunk mert addigra nekem lett valakim...Szoval hajra!!!Hadd tudja meg :)
2009. máj. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Nem akarlak elkeseríteni de gondold át ezt a dolgot kicsit jobban!

Én hasonló helyzetbe voltam mint te bár nem volt ilyen hosszú az ismeretségi idő!Volt nekem is egy lány barátok akivel nagyon jól elvoltunk mint két igazi jó barát,de egy napon én többet kezdtem el érezni mint barátság,és ez a dolog szerelemé alakult,én elmondtam neki amit érzek és ő adott nekem egy esélyt(amit viszont ma már bánom hogy elfogadtam),együtt is voltunk 3 hónapig(azért ilyen rövid ideig mert már tovább nem bírtuk idegileg)ugyan is kiderült hogy nem vagyunk egymáshoz valók,sajnos sokat veszekedtünk szinte minden kis apróságon összekaptunk,de egyikünk sem volt olyan bátor hogy kimondja szót :Vége egészen 3 hónapig!

Akkor is én mondtam ki mert már nem bírtam tovább!Amit később megbántam,de akkor már késő volt,mert közben talált valaki mást magának!

Én ezt nehezen tudtam elviselni,ezért sok butaságot csináltam!Ezért ma már nem igazán vagyunk beszélő viszonyba,amit nagyon sajnálok mert egy nagyon jó barátot vesztettem el!

Tehát én azt mondom hogy néha a barátság többet ér a szerelemnél!

Ezzel nem akarlak téged elkeseríteni,csak figyelmeztetni akarlak arra hogy mi sülhet ki belőle!

2009. máj. 10. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

figy nekem legjobb barátnőmnek mondta el az egykik nagyon jó haverja h tetszik neki bnőm. erre a bnőm ki volt akadva mert nem akarta ezt a kapcsolatot mert túl jó haverok ahoz h ezt feláldozza ezért.

nem tudom h ha azt érzed h ő is szeret akkor mondd meg neki de nehogy a barátságotokra menjen a dolog mert annyit nem ér.

2009. máj. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!