Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha kiderülne ez akkor már nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kiderülne ez akkor már nem érdeklődnétek a lány iránt? (20/l)

Figyelt kérdés
megismerkedtem egy sráccal egy buliban szombaton szegeden..megcsókolt,elkérte a számom,megkeresett facebookon is,de úgy tudja én is szegedre járok egyetemre pedig veszprémbe..ha ezt elmondanám neki akkor szerintetek már nem érdeklődne? vagy a mai világban ha igazán tetszem neki ez nem lehet akadály?én vállalnám h 2 hetente odautazok..titeket ez befolyásolna? hagynátok a csajt?
2011. nov. 20. 17:49
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

de minek hazudozol?...én ott kezdeném hogy nem hazudoznék össze vissza...


L21

2011. nov. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
egy félreértés volt..és utána meg nem javítottam ki meg ittam is előtte egy buliban volt..de most az első dolgom lesz h kijavítsam
2011. nov. 20. 17:55
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg ez egy jó teszt lesz kezdésnek, hogy mennyire is komolyak a szándékai. Legalább ha csak egy d*gásra kellettél volna neki, az most kiderül.

Egyébként én sem értem, mire jó hazudozni...

2011. nov. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

nekem is volt már nyelvbotlásom hogy nem azt mondtam ami a valóság, persze nem szánt szándékkal, de rögtön kijavítottam magam...


L21

2011. nov. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

ha otthagy nem ér annyit


egyébként ha külön éltek más városokban sok a kísértés, és nagyon meg kell egymásban bízni..

2011. nov. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
de ha komolyak a szándékai ez nem zavarná?:$
2011. nov. 20. 18:03
 7/10 anonim ***** válasza:
szerintem zavarná, mert kamuval inditottad a kapcsit...
2011. nov. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Hát, nálam egy komoly szándék az nem úgy kezdődik, hogy egy buliban egy vadidegennel csókolózok... kezdjük ott. És azért már bocs, de ennyi ismerettség után azért messzemenő következtetéseket nem vonnék le.

De amúgy igen, ha valakinek komolyak a szándékai, akkor nem fog emiatt otthagyni.

2011. nov. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd. Én is két hetente találkozom a barátnőmmel és csak az tart vissza a szakítástól, hogy már csak ez az év van neki hátra a suliból és haza költözik meg persze hogy már 9 hónapja együtt vagyunk és mindennél jobban szeretem. De nagyon szörnyű tud ám lenni ha 2 hetente találkozhatsz a pároddal.
2011. nov. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
személy szerint nem érdeklődnék többet utána. szeged-veszprém túl nagy távolság. annak nem látnám értelmét, hogy kéthetente, hetente lássam csak a barátnőmet.
2011. nov. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!