Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mit kéne csinálnom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit kéne csinálnom? 13/L

Figyelt kérdés
Nos, most jöttem össze egy sráccal 21.-én, aki nekem nagyon-nagyon tetszik, de nem vagyok belé szerelmes. De már ma akart egy szájra puszit. De én nekem még Ő az első, és én nem úgy gondolom, hogy már most ennyire el kéne siettetni. A legjobb haverjával jóban vagyok, aki beszélt vele arról, hogy ne siettesse el, mert én még ezt túlságosan is korainak tartom. Nem tudom, hogy mit kéne csinálnom. Nem akarok olyan lenni, mint egy másik korabeli barátnőm, akinek már volt 4-5 pasija, de nem is emlékszik rájuk. Én még félek attól, hogy milyen az első csók, mert az nagyon rosszul esne, hogyha csak azért szakítana velem, mert nem csókolóztunk. Én nagyon megszerettem Őt. :/ Szerintetek mit kéne, hogy csináljak? (Értelmes válaszokat lécci, ez nekem nagyon fontos!)
2011. nov. 22. 21:03
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
0%
Kérem a címét és a nevét, értesítem a pedofilkommandót!
2011. nov. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
0%
Hát bár nagyon trollkodni akartam, de megmondom mit csinálj, hagyd ott rögtön, ennek az embernek nincsenek elvei, tartása, GERINCE ! 21 éves, és kikezd egy 13 évessel, vagy pedofil, vagy olyan éretlen mint 1 tök !
2011. nov. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
0%
marhahúslevest töltöttkáposztával, azt szeretem
2011. nov. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
93%

"Nos, most jöttem össze egy sráccal 21.-én, "

Ez 21.-e,nem az,hogy 21 éves,nem ?

Manocsak szerintem félreolvastad.:O


Kiscsaj ne siess el semmit se,csak nem szakít. Ha meg erőlteti a dolgot és te nem akarod,és ezért szakít,akkor ennyit is ért.

Amúgy hány éves a srác?

2011. nov. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
95%
ti hulyek, 21.-en jott ossze vele, nem 21 eves!!!
2011. nov. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
93%

ti nem tudtok olvasni? nem 21 éves a csávója, hanem 21.-e óta járnak!

15/f

2011. nov. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
kedves Manocsak az a 21-es szám egy dátumot jelöl nem egy életkort
2011. nov. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim válasza:

Most akkor szereted,vagy nem?

13 évesen szerintem simán belefér a szájra puszi, inkább örülj, hogy tapasztalatot szerezhetsz.:) Ha szereted, akkor beszélj vele, ha ő is szeret, megérti, hogy neked ez túl gyors. Ha nem, akkor dobd.

2011. nov. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Nem 21 éves, velem egykorú, ő is 13. :D

Utolsó, köszönöm, ez legalább hasznosabb volt, mint az előzőek. :)

2011. nov. 22. 21:28
 10/21 anonim ***** válasza:

Mit csinálj? Aludj! ;)


Amúgy aranyos vagy, örülök, hogy ilyen lányok is vannak még :).

2011. nov. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!