Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha én elhiszem magamról és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha én elhiszem magamról és bebeszélem magamnak, hogy jól nézek ki, akkor a csajoknak (több lánynak) is tetszeni fogok?

Figyelt kérdés
Vagy ez nem így működik. És modell arcúnak kell lenni?
2011. nov. 23. 14:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát magadnak bemesélheted, de attól csak az önbizalmad fog nőnni, arcod nemlesz szebb :/ Sajnálom, de ez az igazság :(
2011. nov. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nehogy már ilyen rossz legyen a helyzet!
2011. nov. 23. 14:37
 3/9 anonim ***** válasza:
Az önbizalom egy nagyon fontos dolog, de ha be kell beszélni magadnak akkor 1, ott nagy baj lehet, 2, az csak erőlködés lesz.
2011. nov. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ne beszéld be magadnak, hanem győzd meg magadat. Vagyis javíts annyit, amennyit csak lehet. Ismertem egy srácot, akinek nem volt szép feje, viszont nagyon kidolgozta a testét, és ettől rohadt sok csaj bukott rá, és a nem szép feje férfias szexepillé változott. Egyébként meg is változott az egész kisugárzása. Ilyen kérdést jellemzően középiskolások tesznek fel, mert azt hiszik, hogy a középiskolán kívül nincs élet. De középiskola egyszer hála az égnek véget ér, az életed viszont csak akkor keződik
2011. nov. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ez csak duma, amit a csúnyáknak mondanak, mert mást nem tudnak mondani. Sajnos nem így működik. És igen, ha legalább átlagos lányt akarsz, modell arcúnak kell lenned. A csúnyábbak beérik az átlagos külsejű fiúkkal is. Ha csúnya vagy, akkor pedig eláshatod magad.
2011. nov. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

én nem elhiszem magamról hanem tudom hogy jól nézek ki ;),egyébként ha az arcom nem is tökéletes de afelső testem igen :D,jumboval te is fellökheted magad,de ez nem a legolcsóbb megoldás...mondjuk én megtehetem :D


17/f

2011. nov. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mindenkiben van valami különleges, ha nem a fejed a felső tested, ha nem a felső tested a dumád stb.
2011. nov. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A lányok a határozott fiúkat szeretik, neked is könnyebb beszélgetni velük ha nyitott vagy, ne stresszelj, lehet hogy az arcod nem jön be egy lánynak, de ha magabiztos vagy, akkor egy rövid kapcsolat lehet még belőle.
2011. nov. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
a 4-es válaszolóról annyit, hogy mivel az emberek a másik emberben főleg karaktereket és tulajdonságokat látnak, ezért a szépség sokkal diverzebb, mint gondolja, és így nagyon kevés ember van, aki sokak szerint csúnya. Bár a csúnyaság megítélése némiképp egyöntetűbb, mint a szépség megítélése. Ebből az is következik, hogy egyöntetűen szép meg szinte nincs is. Inkább "elég jók" meg "átlagosak" vannak. És az "átlagos" sem azt jelenti, hogy "nem elég jó", hanem hogy nem a szépségével kapcsolatos megállapításokat juttat eszébe a másiknak. Az átlagosság ilyen értelemben egész jó kiindulási alap. Ha megtanulod a neked való szépségtrükköket, akkor sokat ki lehet hozni a dologból. A genetikai adottságaidat nem változtatja meg, de van rá esély, hogy nem is kell. Mellesleg az, hogy most nem vagy szép nem jelenti azt, hogy soha nem is leszel. A férfiak 30 körül néznek ki a legjobban, és vannak, akik 30 körül szépek, fiatalabban meg nem voltak azok. Továbbá amennyire én tudom, ha kicsit idősebb vagy a csajnál az már önmagában vonzó, illetve, hogy több nő tartja szebbnek a magasabb társadalmi státuszú férfiakat. Illetve hogy a nők sokkal meredekebb görbe szerint redukálják az elvárásaikat, mint a férfiak, ezért ahogy haladsz előre az életedben egyre jobb nők fognak rád felfigyelni.
2011. nov. 23. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!