Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ismerkedős kérdés lányoknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Uuallomas kérdése:

Ismerkedős kérdés lányoknak és fiúknak is, többi lent?

Figyelt kérdés

Van egy csaj bejönne nekem, le is szólítanám, de ilyen bamba módon képes csak utazni hogy mindig csak bámul ki az ablakon, és fülében a zene szól, ilyen kicsit mogorva fejel halad ő is a busszal regelente. Egyszer rázta a seggét amikor tudta hogy mögötte sétálok, ennyi jelet bírt adni. Már egyszer feldobtam ezt a kérdést, de most van egy csavar. Tehát akkor amikor az előbbi csípő munka volt máshová kellett mennem, feladatom volt másutt. Az lenne a kérdésem, hogy én ezt a lányt akarom:D De most álljak oda mellé és várjam meg amíg eljut a buksijáig hogy mivan ott állok stb, mozgassam a számat neki mintha beszélnék hátha kiveszi a zenét, sőt húzzam ki én a füléből?:D


Mellék kérdés miért utazik sok ember totál befordulva? Nagyon kevés a fiatal egyedül utazik és a környezetéről esetleg bármi tudomást vesz? De miért?


2011. nov. 23. 22:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Én spec akkor szoktam így utazni, amikor

a) kora reggel van, nyomott vagyok, és nem akarom, hogy bárki is hozzám szóljon

b) van pasim, megyek haza v. hozzá, és nyomott vagyok, és nem akarom, hogy hozzám szóljanak

c) tök elvagyok az ablak bambulásával, és nem akarom, hogy hozzám szóljanak.

Szóval ha akarsz valamit, bökd meg a vállát finoman, közöld a mondandódat, aztán bízz benne, hogy ő nem ilyen okok miatt utazik így. :D

20L

2011. nov. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát bámuld a buszon, ha egyszer rád néz, akkor mosolyogj, véletlenül se kapd el a tekinteted, ha végre elnéz, akkor vagy odamész akkor, vagy megvárod míg leellenőrzi, hogy nem csak véletlenül bámultad(ez akkor lényeges, ha nagyon hamar elkapja a tekintetét), na utána nem fogja tudni megállni, hogy ne nézze meg, hogy még mindig őt bámulod. Ha ilyet csinálsz, akkor viszont nincs visszaút, mert ha elkezdted bámulni, de nem csinálsz semmit, akkor "dinka" vagy!


Vagy ha soha nem néz el az ablaktól(amit erősen kétlek), akkor menny oda hozzá, valami nagyon átlátszó szöveggel!

pl.: Ha már ennyire hideg van, és rossz idő, legalább jöhetne már a hó. (mit tom én találd fel magad) :D


Jah és az emberek azért utaznak, így mert egy kapitalista rendszerben élünk, ahol az emberek vetélytársak, hívhatnánk valamilyen szinten ellenségnek is őket, hisz milyen hamar megtanítja anyukánk, ne bízz az idegenekben!

Ezért kell odamenni, és bebizonyítani a lánynak, hogy nem kell tőled tartania.

2011. nov. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az első kommentelőnél a pont! :)
2011. nov. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat, reális mindkettő a maga módján. Nagyjából sugározzák is hogy ez a hagyjad kategória, de valahogy az munkál bennem hogy véletlen szóba elegyedsz valami nyilvános helyen egy lánnyal, főleg érettebb nem 10 és 20 éves kor között (kicsivel fölötte), és jön az a pont hogy valamit megneszel a csaj az első pár szó után és elkezd belőle dőlni a szöveg, mindezt úgy hogy előtte lehet hogy nem is nézett rád és fel sem tűntél neki, csak jött egy "bmeg elejtettem ezeket vagy ezt meg azt keresem" és te mint közvetlen nyitott ember segítesz szóba elegyedsz vele. Ilyenkor már könnyen nyílnak, mosolyognak, pozitívak mondasz pár poént és tetszik nekik, mesélgetnek stb, de előtte mégis ez a nagy nagy zárkozottság sokszor.


Ez a zártság, nem törödömség aztán rejthet akár egy pozitív nyílt személyt akár, mégis érdemes erre építeni?:D A jelen eset is ezen az elgondoláson alapul.

2011. nov. 23. 23:27
 5/5 anonim ***** válasza:

Használd a jelen kor ismerkedő helyét FaceBook!


Valakitől csak kitudod deríteni hogy ki a lány, ha meg nincs Face-e akkor leszólítod :)

2011. nov. 23. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!