Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan viselkedjek a 2....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan viselkedjek a 2. randin vele ahhoz, hogy összejöjjünk?

Figyelt kérdés

Van egy lány, néhány hónapja ismerkedtünk meg, volt egy randink is nem olyan rég. Puszin kívül semmi nem történt, csak sétáltunk és sokat beszélgettünk. Mivel egy másik városba lakik (40-50 km-re tőlem) nem tudunk csak úgy minden nap találkozni, én mégis szeretnék vele összejönni. Most lesz nem sokára a 2. randink. Hogy viselkedjek, mit csináljak ahhoz, hogy összejöjjünk? Vagy semmi extrát, csak egyszerűen mondjam meg, hogy többet akarok? Ja és még egy kérdés, milyen programokat / helyszíneket javasoltok a 2. randira?

Köszi előre is!


2011. nov. 24. 17:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Mnejetek moziba (de olyan filmre vidd ami őt is érdekli, nem csak téged). Engem egyszer elvitt a pasim a Star Wars-ra és elaludtam közben mert engem egyáltalán nem érdekelt, kicsit ciki volt mikor film végén ő ébresztgetett. :-)


Vagy vidd el pizzériába.


Egy kis romantikát csempéssz bele, tehát vigyél neki egy szál virágot, vagy egy szív alakú Milka desszertet. Az ilyesmit mindig díjazzák a lányok.


Mond meg neki hogy te többet érzel mint barátság és szeretnéd ha a barátnőd lenne.

2011. nov. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is ilyen helyzetben vagyok, csak nekem holnap esedékes a "nagynap" remélem igent fog mondani és megtörik a jég és végre lesz már barátnőm. :) Sok szerencsét előre is, ha szeret akkor úgyis igent fog mondani ;)
2011. nov. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!