Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon mit akar?

Figyelt kérdés

van egy fiú akivel már régebb óta beszélgetek és kedveljük egymást,elmondta hogy bejövök neki,és nekem is bejön!

nos.van egy párkacsolata,de a barátnőjével nem töltenek túl sok időt együtt,a csaj többször megcsalta már az exeit!

a fiú minden hétvégén hiv bulizni,beszélgetni,de rámenős is :)

most vajon úgy tekint rám hogy meg akar baszni? vagy esetleg összeakar velem jönni?

konkrátan rákérdezni nem akarok,ezért érdeklödök itt...


2011. nov. 24. 18:39
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem dugni akar, de konkrétumot úgyis csak ő tud mondani
2011. nov. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szilvásbuktát
2011. nov. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
kösz a normális válaszokat.puszinektek.
2011. nov. 24. 18:51
 4/6 anonim ***** válasza:

18:42

Mindig te irod ezt a valaszt vagy tobben is alkalmazzak?

2011. nov. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát, tapasztalataim szerint a lányok hajlamosabbak addig megtartani a kapcsolatukat, míg nem biztos egy másik. A fiúk könnyebben ugranak ki..

Ezek alapján lehet csak kavarni akar.

2011. nov. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

kidobta a barátnőjét!

na most már tényleg nemértem:/:/:/:/

2011. nov. 26. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!