Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Régi barátságból szerelem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Régi barátságból szerelem? (FONTOS)

Figyelt kérdés

12 éves koromban találkoztam egy lánnyal, 2 percre lakott tőlem és tök jó barátok lettünk, szinte minden nap játszottunk, filmet néztünk együtt, társas stb. De egyszer csak megszakadt a kapcsolatunk, már nem emlékszem, hogy miért, de megszakadt. Eltelt 5 év, és el felejtettem..

Tegnap épp mentem edzésre és a piros lámpánál állt egy nagyon jó csaj, gondoltam elé vágok és megnézem hogy néz ki közelebbről.Amikor megláttam az arcát lefagytam egy pillanatra és csak álltam egymagamban és néztem magam elé, és elkezdtem magam győzködni, hogy ez Ő..Egyszer csak bevillant minden régi szép emlék és gyorsan utána szaladtam, leszólítottam..Eléggé megdöbbent, amikor meglátott..Elkezdtünk beszélgetni útközben a régi szép időkről, és hogy hogy megváltoztunk.Amikor más irányba mentünk volna épp készültünk elbúcsúzni egymástól..Egymásra néztünk, és csak néztük egymást..Aranyos volt, mert közel jött hozzám hogy adjon két puszit, aztán visszalépett, és én se tudtam, hogy most adjak neki, vagy ne, mert elég sok idő telt el, de aztán adtam neki..szóval nagyon aranyos volt,de nem is a puszi a lényeg, hanem az hogy tök jó volt látni, beszélgetni vele, és jó lenne bepótolni ezt az 5 évet..És arra gondoltam, hogy jó ötlet lenne írni neki egy üzenetet,hogy jó volt tegnap beszélgetni, és hogy folytatni kéne.. És ezért kéne most a ti segítségetek, hogy mit írjak neki, hogyan fogalmazzam meg..Nagyon fontos lenne, előre is köszi.



17/F


2011. nov. 26. 12:51
 1/3 anonim ***** válasza:
mindenképpen írj neki.:) és szerintem írd bele, h örültél neki, hogy láttad, aztán kérdezd meg h Volna kedved találkozni velem? aztán írd, h örülnél annak ha igen. és ha akarsz a végén küldhetsz neki puszit. bocsi, h nem írom meg helyetted, de tippeket kértél.:)
2011. nov. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi :)
2011. nov. 26. 13:38
 3/3 anonim ***** válasza:
szervezz be egy találkozás aztén majd minden jön magától
2011. nov. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!