Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van még olyan lány ma Magyaror...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még olyan lány ma Magyarországon akit elkerült az "valósítsd meg önmagad, gázolj át mindenkin" szele? Létezik még visszahúzódó, inkább félénk, szerény nő? Ha igen, kérlek, írjatok.36/f

Figyelt kérdés
2009. máj. 13. 07:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én még csak 20 éves vagyok, és nagyon bennem van a "mának élj", illetve a "valósítsd meg önmagadat" dolog, de nálam teljesen alapvető, hogy ezeket mindig csak úgy, hogy se magamnak (drogok stb soha) se másnak ne ártsak. Soha nem lennék képes másokon tudatosan átgázolni azért, hogy nekem jobb legyen. Sajnos előfordult, hogy anélkül bántottam meg valakit, hogy észrevettem volna, de ilyen esetben azonnal bocsánatot kérek, és igyekszem jóvá tenni.


Szerintem ahhoz, hogy valaki tiszteletben tartsa a többieket nem kell visszahúzódónak, vagy szerénynek lenni. Én nem vagyok ez, de még a velem bunkókat se bántom vissza soha.

2009. máj. 13. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

A világ nem ilyen fekete-fehér.

Szerintem régen sem volt kevesebb határozott nő, csak akkoriban jó feleségnek tartották őket, aki "jól kézben tartja" a férjét.

Az önmegvalósítás pedig nem függ össze a mindenkin való átgázolással. Lehetek úgyis önmagam, igyekezhetek azt csinálni és úgy élni ahogy nekem a legmegfelelőbb, hogy eközben nem akadályozok másokat. Sőt szerintem ez a természetes.

2009. máj. 13. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
94%

Egyetértek az előttem szólókkal. Egyébként én visszahúzódó, szerény vagyok, hehe:) Legalábbis mindenki így viszonyul hozzám és így lát.

De ettől függetlenül vannak céljaim és vágyaim, de ettől még nem gázolok át mindenkin. Mint gondolom, sokan mások is.

2009. máj. 13. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok az átgázolok bárkin típus,sőt!!!

De inkább átgázolok én valakin,mintsem rajtam gázoljanak át.

Ettől még nem érzem rossznak magam,de ha ok nélkül bántanak akkor kikelek magamból.Egyébként felállíthatnák rólam a nyugodtság szobrát,de a balekságét nem.

Miért jó ha valaki annyira szelíd,szerény,visszahúzódó,mint ahogy te írtad.Sose fogja tudni megvédni magát,kiállni magáért,lábtörlőként fogja használni sok ember.És idővel ezt tanulják majd meg a gyerekek is?Hogy hajrsd le fiam a fejed,nem baj,ha belédrugnak?

Bocs,de nekem ez a véleményem.

2009. máj. 13. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az összes kedves hozzászólónak igaza van, az idézőjeles kérdés meggondolatlan volt részemről.
2009. máj. 13. 09:59
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is az önmagamat megvalósító nők közé tartozom,csak nekem a család az önmegvalósítás,és nem a másokon átgázolás.Karrierre nem vágyom,csak annyira,h meg tudjunk élni,nekem több nem kell,nem vagyok irigy mások sikereire.Majd 10-15 év múlva,amikor ők egyedül egy kutyával magányosan találják magukat,vagy 40 évesen még mindig gyerekért küzdve,akkor belátják,h talán nekem van igazam.
2009. máj. 13. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Az önmegvalósítás nem zárja ki és nem is implikálja a másokon átgázolást, ráadásul a visszahúzódás/félénkség/szerénység nem zárja ki és nem implikálja az önmegvalósítást, de még a másokon átgázolást sem.
2009. máj. 13. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!