Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi legyen az első üzenet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Marci85 kérdése:

Mi legyen az első üzenet tartalma netes társkeresőn?

Figyelt kérdés

Több társkeresőn is fent vagyok, kb nulla sikerrel. Aki sikeresen talált magának párt így. Kérem ossza meg, hogy mi volt az első üzenet?


Nekem sajnos csak negatív tapasztalataim vannak. Normális bemutatkozó szövegem van. Pár kép is kint van.

Próbáltam az adatlapjáról kérdezni, képekről... Írtam magamról, miket szoktam csinálni a szabadidőmben. Volt még hogy milyen lányt keresek. A végén már ilyeneket írtam


"Az imént olvastam el a bemutatkozásodat, ami nagyon megtetszett nekem. Már nagyon régóta szeretnék magam mellett tudni egy olyan társat, aki vicces, kedves és kitartó, aki megnézne velem egy jó filmet, kirándulna szép helyeken, és akivel jó és rossz dolgot egyaránt megoszthatnék."


2011. nov. 27. 19:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Jó és rossz dolgot egyaránt megoszhatnékot hagyd ki...
2011. nov. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Csodálnám, ha sikerel járnálXD Na jó, ha jóképű vagy akkor lenne sikered. Társkeresőn komoly lány olyan ritka mint a fehér holló. Egy két elkeseredett lány akit normálisnak lehet nevezni a többi csak villog ott mint egy rakás sz*r:) Ők nem is komolyak. Szerintem nem is csoda, hogy sikertelen vagy:) Ez nem a te hibád! Ne ott keres normális lányt.
2011. nov. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy neked sokat számít neked ez a dolog, de vedd egy kicsit lazábban, valahogy túl komoly a megfogalmazás, olyan hivatalos.

"Szia, elolvastam a bemutatkozásodat és szimpatikusnak tűntél. Nagyon szívesen megismerkednék veled. Ha gondolod, írj és levelezhetünk. (a végén zárj vmi személyessel. pl.): Láttam, hogy szereted a kosárlabdát, melyik a kedvenc csapatod? Várom a válaszodat, Sanyi"

Ha visszaír, a stílusából látni fogod, hogy egyáltalán tényleg érdekel-e (helyesírási hibák, megfogalmazás, nekem sokat szokott számítani), utána kérdegesd a hobbijáról, és ha még mindig szimpatikus, kérdezd meg, hogy miért van fenn a társkeresőn, kit, milyen kapcsolatot keres.

2011. nov. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 MariskaHargitai ***** válasza:
Társkeresőn ne keress komoly társat!
2011. nov. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de aki egy ilyen levélre azért nem ír vissza, mert hibát lát benne az elég gázosXD Nem olyat ír, hogy "szia cica van gazdád?". Azért nem írnak vissza, mert nem foglalkoznak veled. Másik normális levél megfogalmazása se fog segíteni! Én is írtam számtalan normális megfogalmazású levelet és minimális sikerrel. Ha értelmes és kedves a levél akkor nem a levélben van a HIBA. Jobban szólva: nem az ön készülékében van a hiba:)
2011. nov. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem az üzenettel van baj. Ha nem nézel ki jól, el se olvassák amit írsz.
2011. nov. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
87%

Netes társkeresőn ezer az egyhez, hogy sikerrel jársz. Futószalagon írhatod a leveleket -legyen az sablon, vagy egyedi- elképesztően ritka a válaszok száma.

Néhány tanács, hátha segít:

-"Megnéztem adatlapod, szimpatikus vagy..." kezdetű leveleket kap minden csaj az esetek 99%-ában. Szerinted hányat fog elolvasni? Az első tízet. A többit törli is.

-Ebből következően próbálj egyedi üzenetet megfogalmazni, ami kedves, érdeklődő, de nem túlságosan hosszú. Lehetőség szerint kerüld az említett kezdetet, nyilván azért írsz neki, mert szimpatikus. Ha nem lenne az, írnál neki?

-Kerüld az általánosításokat, kirándulni, filmet nézni.. Hogy? Mit? Sokkal könnyebben válaszol ő is, és könnyebben elindulhat a párbeszéd. Az adatlapon is kerüld az általánosítást lehetőség szerint.

-Akár komolyak a szándékaid akár nem, szerintem nem javít az esélyeiden, ha elkötelezettségről beszélsz, és ezt sugárzod egy idegen felé. Sőt! Gondolj bele, ha valaki a villamoson lerohanna, hogy vedd feleségül...

-Ha a szimpátia kölcsönös, úgy is találkoztok személyesen valahol. Ott több minden fog eldőlni, mint egy(két) hét chatelés-levelezés alatt. Minden azon múlik, hiába leveleztetek előtte.

-Milyen kapcsolat, kit keres, milyen külső-belső stb. Ezek jó ötletek, de vigyázz ne kérdezd meg hogy milyen leveleket kapott már. Plusz ötlet: ha nyernél a lottón mit vennél meg? Elég fogas kérdés, és míg saját vágyait rangsorolja, te sok mindent megtudsz róla.

-Nagyon figyelj a helyesírásra, hova teszel vesszőt az összetett mondatban, hol van a helye. Precízen, ez jelenti a kisugárzásod nagy részét.

-Mindezek után; kb. 100 levélből 2-5 darabra érkezik majd válasz. Ne add fel, használd ki hogy akár ezer "jelöltet" is elérhetsz.

2011. nov. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2011. nov. 28. 08:38
 9/13 anonim ***** válasza:

ez sokmindentől függ. én is neten ismertem meg a vőlegényem:) szóval csak a tapasztalatomat tudom leírni.


ő írt rám először.

köszönt. rákérdezett, melyik könyv a kedvencem, melyik regényét olvastam King-nek , illetve hogy milyen fajta kutyáim vannak. és a tanulásról is kérdezett.


annyi a lényeg, hogy ezek a dolgok meg voltak adva az adatlapomon. hogy Stephen King a kedvenc íróm, illetve hogy szeretek a kutyusaimmal játszani, sokat tanulok...stb.


olyan dolgokról írj neki, ami az adatlapján van. ha sokat filmezik vagy sorozatokat szeret, kérdezd meg melyik a kedvence ...stb.. ilyen elv alapján érdemes elindulni szerintem, mert ez felkelti a lány figyelmét, így nem érzi úgy, hogy csak sablonüzenetet kap.


nekem bejött:)


1,5 éve vagyunk együtt és a jővő héten lesz az esküvőnk:)


25/N

2011. nov. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szokták javasolni, hogy minnél rövidebb, tömörebb legyen eg levél. Láttam is egy kis videot a párkeresésekről. Hát őszíntén szólva volt sikerem egy hosszabb levéllel. Persze, ha van az adatlapján adtok akkor arról jobb kérdezni. Tettem én is ezt, de ez is csak egy kis adag a sikerhez. Viszont mindent ki kell használni egy jobb levélért és ahogy az utlosó válaszoló írta, ott siker lett. Néha a kevés is sok:) Mérlegeld a helyzetet.
2011. nov. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!