Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyi pénz kell csajozni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi pénz kell csajozni szórakozóhelyen?

Figyelt kérdés
2011. nov. 28. 17:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Lekváros Bukta
2011. nov. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
legalább egy BMW-re való XD
2011. nov. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 kendrazoltan ***** válasza:
500, annyi az automatából a koton...xD
2011. nov. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 kendrazoltan ***** válasza:
amúgy kortól függ...korod?
2011. nov. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
20
2011. nov. 28. 18:03
 6/13 anonim ***** válasza:

semennyi, csak a belépő.


nem 1x fordult mar elo hogy nem fogadta el a csaj ha hoztam neki vmit, inni vagy ilyesmi, ellenben smarolgattam, meg tipitapi stb :D

2011. nov. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Tényleg csak a belépő, ha meg nincs akkor annyi se. Ha esetleg be akarsz nyomni, akkor arra kell csak pénz.


Komolyan, 20 éves vagyok, és baromi sok buliban voltam már (nem vagyok partipáva), és egyszer sem fordult elő sem velem, sem az ismerőseimmel, hogy 1 Forintot is ki kellett volna adni a csajra. Ingyenkurv@k gyűlése.

2011. nov. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nagyban függ attól, hogy milyenek a külső adottságaid.
2011. nov. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha csak pénzzel tudsz csajozni akkor lúzer vagy.
2011. nov. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 kendrazoltan ***** válasza:
Az az igazság, hogy nem kötelező fizetni semmit, de ha nagyvonalú akarsz lenni, akkor meghívhatod valamire...bár ha elfogadsz véleményt, nem mész oda senkihez úgy, hogy "helósziamitiszol?", mert az nagyon közönséges...csak nyomjad a sódert és ne hagyd abba (piát max ha már volt valami, ami megéri, mert különben csak le leszel pattintva, ahogy kifizetted neki...), akkor valóban csak 500 lesz a koton miatt és megmarad a lóvéd is vagy költheted taxira, hogy előbb hazaérjetek... ;)
2011. nov. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!