Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen bókot mondjak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen bókot mondjak?

Figyelt kérdés
Sziasztok!! Van egy lány, aki nagyon tetszik, és bár van barátja, nagyon szereti, azt ha bókolok neki! (mert a "pasija" nem valami romantikus típus. Nem szokott bókolgatni) Nagyon szépeket szoktam kitalálni, csak kezdek kifogyni belőlük, ezért a segítségeteket kérem. Tudnátok írni nekem olyan bókokat, amiket kaptatok/mondtatok és nagy sikere volt?? Megköszönném!:)
2011. nov. 29. 20:44
 1/3 anonim ***** válasza:
jó á cshecsed kő kóla?
2011. nov. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

na jólvan


ez hülyeség amit kitaláltál

bókolással csak zavarba hozod semmi értelme egy idegent bókolni

2011. nov. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szagold meg a haját / az azt jelenti hogy bejön neked/ és mond meg neki hogy milyen jó illata van. Én nekem ez mindig jól esik.:))
2011. nov. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!