Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan hívnátok el egy tinilán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hívnátok el egy tinilányt valahova, aki randiról hallani sem akar?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Ha van egy (<18 éves) lány, aki ha nyíltan randira hívnám, valószínű, hogy nyomban vissautasítaná, hogyan hívnátok el mégis? Igazából beszélgetni szeretnék vele, jobban megismerni, esetleg valami közös programot csinálni, mert szeretek vele lenni. Ami nem jön számításba az a kocsma, meg a cigi/fű/pia jellegű helyek és tevékenységek.


Továbbá, ha rákérdez, hogy "most randizni hívsz?" és erre adott igen válasz esetén visszakanyarodunk az előző kérdéshez (valószínűleg elutasítaná), arra mit válaszoljak, hogyan mentsem meg a helyzetet?


Köszi előre is

23/F


2011. dec. 2. 16:27
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
38%
Sehogy, hagynám a fenébe.
2011. dec. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
29%
Pedomaci
2011. dec. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem leírni, hogy "sehogy" értelmű válaszokat köszönöm nem kérek.
2011. dec. 2. 16:31
 4/36 DiMalto ***** válasza:
44%
csak az egyenes beszéd vezet célra,meg kell kérdezd tőle nyíltan,egy próbát megér...ha elutasít,akkor legalább tudod h mi a pálya és nem vesztegeted az időt egy ábrándra...
2011. dec. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
80%

A kérdésre valami olyan választ célszerű adni ebben az esetben, ami nem egyértelmúen a randira utal. Mondjuk mondd azt neki, hogy szeretnél vele beszélgetni/szórakozni, mert a barátaid közül vele lehet a legjobban beszélgetni, ő a legértelmesebb, még ha ez nem is igaz. Én mozit ajánlanék, de semmiféleképpen ne romantikus filmre.

Remélem segítettem (23F)

2011. dec. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
62%
Ha nem akar randizni, akkor nem jössz be neki. Minek erőlködsz?
2011. dec. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:
Mert nem tudom csak úgy annyiba hagyni, jobban vonzódom hozzá, mint bárkihez. Mégegyszer kérném a kedves potenciális válaszadókat, hogy a negatív tartalmú válaszokat (nem lehet, sehogy stb.) ne írják meg. A trollokat (pl. "pedomaci") pedig kérném, fáradjanak máshová.
2011. dec. 2. 16:57
 8/36 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem meg felesleges tovább erőlködnöd. Ennyiből kéne értened és nem tovább nyomulni. Ha most nem akar tőled semmit, akkor később sem fog. Sőt, ezzel még nagyobb ellenszenvet váltasz ki belőle...
2011. dec. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:
Ok, akkor úgy mondom, hogy MUSZÁJ. Valamit ki kell találni. Egyébként van olyan közös barátunk, akinek szintén bejött, tőle is elzárkózott kezdetben, de aztán idővel mégis megnyílt. Nem jöttek össze, de jól kijönnek egymással. Ilyesmivel szeretnék indítani én is.
2011. dec. 2. 17:10
 10/36 anonim ***** válasza:
15%
Nézz ki jobban v legyél gazdagabb, és onnantól akárhogy elhívhatod randira. Ha egyik se megy, hiába próbálkozol bármivel.
2011. dec. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!