Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy közelítsem meg, egyáltalá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy közelítsem meg, egyáltalán nem bunkóság-e a barátommal szemben?

Figyelt kérdés

Van egy lány, aki egy évvel idősebb nálam. Nagyon tetszik, viszont nem tudom, hogy egyáltalán emlékszek-e még rám, vagy már el is felejetett.

A történet úgy kezdődött, hogy egy hangversenyünk volt zenekarral, és utána lementünk a városba.

Találkoztunk egyik zenekaros társam(nagyon jó barátom) ismerőseivel. Köztük volt a lány is, aki a barátomnak nagyon tetszett. Akkor még nem nagyon éreztem iránta semmit, csak nagyon szép volt, és semmi több.

Aztán egy idő múlva elkezdtem játszani a gondolattal, milyen lenne, ha összejönnék a lánnyal. Időnként kérdezem a barátomat, mennyire tetszik még neki, ill. akar-e még tőle valamit. Ő folyton azt válaszolja, hogy nem.

Viszont én már többet akarok tőle, mint barátság.


2009. máj. 14. 15:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Ezek szerint a barátod nem hajt rá, tehát a kérdés egyik fele egyértelmű: nem bántod meg vele a barátodat.

a másik kérdés, hogy hogyan közelítsd meg.... hát szólítsd meg, beszéljetek meg egy találkozót....tudod....

2009. máj. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát, a barátom mindig azt válaszolja, hogy nem tudom, lehet, hogy tetszik, de szerintem nem akarok tőle semmit, vagy valami ilyesmi, szóval sosem ad biztos választ.
2009. máj. 14. 16:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!